عملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن در قم آغاز شد

عملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن در قم آغاز شد

همزمان با سراسر کشور عملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ صبح امروز آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم افتتاحیه عملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 صبح امروز با حضور استاندار قم، معاون اقتصادی استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاه های استان قم در سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم برگزار شد.

در این مراسم استاندار قم با تشکر از متولیان امر سرشماری در استان قم اظهار داشت: خوشبختانه در این طرح ملی همه دستگاه های دولتی و غیردولتی مشارکت و همکاری خوبی داشته اند و این حجم مشارکت عمومی در یک طرح ملی نشان از برنامه ریزی و اطلاع رسانی مناسب می باشد.

سید مهدی صادقی بابیان اینکه ضریب نفوذ اینترنت در استان قم نسبت به سایر استان های کشور بیشتر است، افزود: انتظار است با اطلاع رسانی و آگاهی بخشیدن به مردم آن ها را برای ترغیب سرشماری در سه روز آینده ترغیب کرد تا به انتظاری که از قم داریم دست یابیم.

وی با تأکید بر اینکه این آمار مبنای تصمیم گیری کلان کشور است، گفت: مشارکت عمومی در این طرح ملی می تواند در تصمیم گیری در کشور و استان نقش به سزایی داشته باشد.

در بخش دیگری از این جلسه رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قم نیز خاطرنشان کرد: طرح ثبت نام اینترنتی سرشماری از سوم مهرماه در سراسر کشور آغازشده است و خوشبختانه با عبور بیش از 35 درصدی مشارکت مردم به هدف اولیه کشور رسیده ایم.

سید حسن رضوی عنوان کرد: بنا به تصمیمات اخذشده سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن تا پایان هفته یعنی تا 30 مهرماه تمدید شده است ولی از امروز عملیات میدانی سرشماری هم زمان با سراسر کشور در قم نیز آغاز می شود.

وی بابیان اینکه مأموران سرشماری بر اساس منطقه ای آموزش دیده اند، ابراز کرد: از امروز به مدت یک ماه مأموران به درب منازل مراجعه خواهند کرد و خروجی تمام این آمارها تا پایان سال در اختیار دستگاه ها و سازمان ها قرار می گیرند.

***با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز***

نگارش توسط: شهربانو گ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رندان تشنه لب را آبی نمی‌دهد کس ««« »»» گويی ولی شناسان رفتند از اين ولايتعملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن در قم آغاز شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شهربانو گ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : میدانی , سرشماری , مُسکن , عملیات , نفوس

مطالب مرتبط