عملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن با ۳۳ مامور و کارشناس در کهگیلویه آغاز شد

عملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن با ۳۳ مامور و کارشناس در کهگیلویه آغاز شد

فرماندار ‌کهگیلویه با اشاره به اینکه ‌همزمان با سراسر کشور عملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ در شهرستان ‌آغاز شد گفت: برای اجرای آمارگیری میدانی ‌۲۸ مامور و ۵ کارشناس فنی مشغول فعالیت هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دهدشت، علی پوزش عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه ریزی و اتخاذ تصمیم های صحیح و مناسب در سطح کلان برای جامعه بدون داشتن اطلاعات دقیق و معتبر امکان پذیر نیست.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با اشاره به اهمیت وجود اطلاعات روشن و شفاف در حوزه های مختلف به خصوص نفوس و مسکن، گفت: در چند سال گذشته مهاجرت در این شهرستان افزایش داشته و به همین دلیل سرشماری این منطقه از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه اعتبارات بر اساس جمعیت توزیع می شود و لازم است که شهروندان با ماموران سرشماری برای کسب اطلاعات دقیق همکاری داشته باشند، عنوان کرد: امروز همزمان با سراسر کشور عملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن سال 95 در شهرستان کهگیلویه آغاز شد.

پوزش با بیان اینکه برای اجرای آمارگیری میدانی در سطح شهرستان کهگیلویه 28 مامور و 5 کارشناس فنی مشغول فعالیت هستند، افزود: از این 28 مامور آمارگیر که مراجعه به خانواده ها را انجام می دهند تعداد 10 نفر مامور روستایی، 16 نفر مامور شهری، یک نفر مامور موسسه ای و یک نفر مامور تلفنی است.

فرماندار کهگیلویه ضمن تشکر از شهروندانی که اطلاعات خود تکمیلی را در زمان تعیین شده انجام داده اند، گفت: با همکاری مردم و دستگاه های اجرایی در تکمیل اطلاعات اینترنتی رتبه شهرستان از آخر به ششم ارتقاء پیدا کرد و امیدوارم که شهروندان با ماموران سرشماری در مرحله ثبت اطلاعات میدانی نیز همکاری خوبی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه ماموران سرشماری نفوس و مسکن سال 95 با کارت شناسایی و لباس آرم دار به درب خانه ها مراجعه می کنند، تصریح کرد: درصورتی که افرادی بدون لباس آرم دار و کارت شناسایی به درب منازل مراجعه کنند شهروندان عزیز از ارائه اطلاعات خودداری و هر چه سریعتر به مراجع ذیصلاح اطلاع دهند.

پوزش با بیان اینکه از همه مدیران و دستگاه های دولتی می خواهم که در بحث سرشماری به نحو احسن همکاری داشته باشند، افزود: با توجه به اینکه تکمیل اطلاعات اینترنتی تا سه روز دیگر تمدید شده بنابراین اجرای طرح میدانی سرشماری تا 28 آبان ماه ادامه دارد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه از امروز تا پایان روز جمعه 30 مهر ماه مردم می توانند به صورت اینترنتی اطلاعات خود را ثبت کنند، گفت: در صورتی که ماموران سرشماری به درب خانه ها مراجعه و اطلاعات را ثبت کنند به دلیل اینکه ممکن است بحث دوباره شماری و یا کم شماری به وجود آید نیازی به خود تکمیلی اینترنتی نیست.

-----------------------------------------------------

مسئول متن : خسرو ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سواد نامه موی سياه چون طی شد ««« »»» بياض کم نشود گر صد انتخاب رودعملیات میدانی سرشماری نفوس و مسکن با ۳۳ مامور و کارشناس در کهگیلویه آغاز شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : خسرو ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : میدانی , کارشناس , سرشماری , کهگیلویه , مُسکن , مامور , عملیات , نفوس

مطالب مرتبط