عوامل سازنده فیلم«هیهات»در امتداد مسیر شهدا قدم برداشته اند (5 عکس)

عوامل سازنده فیلم«هیهات»در امتداد مسیر شهدا قدم برداشته اند

احمدرضا درویش در مراسم اکران فیلم سینمایی «هیهات» برای خانواده شهدای مدافع حرم گفت: عوامل سازنده فیلم«هیهات»در امتداد مسیر شهدا قدم برداشته‌اند و ساخت این فیلم منجربه سرمایه گذاری,بذر افشانی و ایجاد زیرساخت برای تولید آثار بعدی می‌شود.

عکس شماره 1 ⇩

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا», فیلم سینمایی «هیهات» امشب(چهارشنبه) با حضور احمدرضا درویش, حسام الدین سراج خواننده,جمعی از هنرمندان, بازیگران و عوامل این فیلم برای خانواده شهدای مدافع حرم در تالار ایوان شمس اکران شد. خانواده شهید همت و سردار سلیمانی نیز از میهمانان ویژه این مراسم بودند.

عکس شماره 2 ⇩
عکس   عوامل سازنده فیلم«هیهات»در امتداد مسیر شهدا قدم برداشته اند

در این مراسم احمدرضا درویش کارگردان فیلم سنمایی رستاخیز طی سخنانی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم میراث گرانسنگ جامعه دینی و کشورهای همسایه در حوزه مقاومت هستند, گفت: بسیار خوشحال هستم که برای اولین بار این فیلم را در کنار خانواده شهدای مدافع حرمی که تابلوی اصلی برای حرکت دوستان و فیلمسازان در تولید این فیلم بوده و صاحب این مجلس هستند تماشا کنم.

عکس شماره 3 ⇩
عکس   عوامل سازنده فیلم«هیهات»در امتداد مسیر شهدا قدم برداشته اند

وی در ادامه گفت: عوامل سازنده این فیلم در امتداد مسیر شهدا قدم برداشتند و کار آقای شفیعی در ساخت این فیلم سرمایه گذاری, بذر افشانی و ایجاد زیرساخت برای تولید آثار بعدی است.

درویش تولید این اثر را یک کنش تجربی و یک مجاهدت در سینما محسوب کرد و گفت: تولید این فیلم توسط 4 جوان واکنش گر متعهد ثابت کرد که این همدلی از پایه وجود دارد و این کارگردانان که در اوج تولید و ساخت فیلم هستند با همدلی برای تولید مشترک این فیلم اقدام کردند و این وحدت رویه متأثر از موضوع انتخاب شده است و معنویت جاری این موضوع در تولید این اثر تاثیرگذار بوده است.

سپس در ادامه دانش اقباشاوی از کارگردانان این اثر شال حشدالشعبی عراق که توسط یکی از رزمندگان عراقی به وی اهدا شده بود را به نهال قاضی خانی دختر شهید مدافع حرم«مهدی قاضی خانی» اهدا کرد.

عکس شماره 4 ⇩
عکس   عوامل سازنده فیلم«هیهات»در امتداد مسیر شهدا قدم برداشته اند

در ادامه این برنامه فرزند شهیدان همت و کریمی, همسر شهید باغبانی, مادر شهیدان قربانخانی و موسوی و فرزند سردار سلیمانی به نمایندگی از خانواده شهدای مدافع حرم تقدیرنامه ای را به کارگردانان این فیلم سینمایی اهدا کردند.

عکس شماره 5 ⇩
عکس   عوامل سازنده فیلم«هیهات»در امتداد مسیر شهدا قدم برداشته اند

اکران این فیلم سینمایی برای خانواده شهدای مدافع حرم پایان بخش این برنامه بود.

«هیهات» محصول سازمان هنری رسانه ای اوج, روایتی از هادی نایجی، روح الله حجازی، دانش اقباشاوی, هادی مقدم دوست به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی با بازی حمید فرخ نژاد، حامد بهداد، بابک حمیدیان، مینا ساداتی و آلا نجم است که به چهار روایت متفاوت از عاشورا می پردازد.

انتهای پیام/

---با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد---

گردآوری توسط : درسا ز.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب تو آن جوان دلاور نگاه دار ««« »»» کز تير آه گوشه نشينان حذر نکردعوامل سازنده فیلم«هیهات»در امتداد مسیر شهدا قدم برداشته اند (5 عکس)


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : درسا ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : فرهنگی هنری
برچسب ها : هیهات , سازنده , شهدا , مسیر

مطالب مرتبط