بدن غیرقابل باور و باورنکردنی کمر نازکترین زن دنیا و دشواری هایش (5 عکس)

اندام باورنکردنی و عجیب کمر باریک ترین زن جهان و سختی هایش

تصویر شماره 1 ⇩

اندام غیرقابل باور و باورنکردنی کمر نازکترین زن دنیا و دشواری هایش

زنی که کمرباریک ترین زن در دنیا عنوان گرفته است برای این اندام خود سختیهای خیلی زیادی کشیده است تا به این وضع درآید. شما امکان می دارد تا چه اندازه جلو بروید تا اندام ساعتِ شنی ارمانى خود رابه دست آورید؟ نگاه تان درباره پوشیدنِ گن لاغر شدن در 23 ساعت از شبانه روز چه است؟

به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز اگرچه احتمالاً این راهکار زیبایی اندام خیلی طاقت فرسا و سخت باشد ولی ظاهراً برای سرکار خانوم 37ساله ای اهل چولا ویستا ایالت کالیفرنیا اینکار یکی از راه چاره های کارآمد به حساب می آید.هنگامی که 3 سال پیش دایانا رینگو جنگ جو سابقه دار نیروی دریایی دوقلوهایش رابه دنیا آورد حس کرد.

انحناهای اندام زنانه اش را از دست داده و دیگر از ظاهر بدنش راضی نبود. برنامه غذایی و ورزش به تنهایی قادر نبود حاصل راضی کننده ای برای او داشته باشد، پس وی بر آن شد از گن های لاغر شدن برای شکل دهی به کمرش بهره گیرد.

تصویر شماره 2 ⇩
تصویر اندام غیرقابل باور و باورنکردنی کمر نازکترین زن دنیا و دشواری هایشتصویر دایانا و همسرش خوبت درکنار دوقلوهایشان

او اکنون در 23ساعت از شبانه روز از گن لاغر شدن خیلی تنگ استفاده می‌کند و تنها برای حمام کردن وورزش آنرا کنار می‌گذارد. دایانا که مادر سه بچه است هم اینک قادر بوده کمر خود رابه 45سانتیمتر برساند درحالی که کمر او پس از وضع حمل به 68سانتی متر رسیده بود.

رینگو که اکنون بعنوان آشپز در نیروی دریایی فعالیت می کند مجموعه ای از گن های لاغر شدن به ارزش 1،955 دلار دارد که به وی یاری می رساند هیکل ساعتِ شنی ارمانى خود رابه دست آورد.

تصویر شماره 3 ⇩
تصویر اندام غیرقابل باور و باورنکردنی کمر نازکترین زن دنیا و دشواری هایشتصویر اندام دایانا پس از بدنیا آمدن دوقلوهایش

در آغاز اینکار شوهر 33ساله او خوبت که وی هم یکی از افسران نیروی دریایی است درباره سلامت این راهکار سخت برای وی دلواپس شد ولی اکنون به یک تفاهم رسیده اند که وی بیشتر ازاین حد خودرا کوچک نکند.باوجود آن که رینگو مدعی است تا کنون هیچگونه مشکل جسمانی از این لحاظ نیازموده است

ولی پزشکان این راهکار را در طولانی مدت خیلی پر خطر می‌دانند تا جاییکه قادر می باشد به ارگان های بدن و ستونِ فقرات زیان بزند. همچنین انها معضلات گوارشی به علت بستن شکم را یکیدیگر از عوارضِ بی تعداد اینکار می‌دانند.

تصویر شماره 4 ⇩
تصویر اندام غیرقابل باور و باورنکردنی کمر نازکترین زن دنیا و دشواری هایش

دایانا مطمئنا تنها کسی نمی باشد که تمایل زیادی به بهره گیری از این راهکار برای دستیابی به اندام ارمانى ساعت شنی دارد.به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز درسال 2015 هم یک نمونه مدل ونزوئلایی 23ساعت از شبانه روز را از گن لاغر شدن استفاده می‌کرد تا کمر 50 سانتی متری خودرا حفظ کند.همچنین درسال 2013 هم شخصی به اسم میشل کوبک بتدریج از گن های تنگ تری بهره می گرفت تا به نازکترین کمر دنیا رسد.

تصویر شماره 5 ⇩
تصویر اندام غیرقابل باور و باورنکردنی کمر نازکترین زن دنیا و دشواری هایش

حرکت باورنکردنی و غیرقابل باور زن کالیفرنیایی برای دستیابی به اندام ساعت شنی

--------------------------------

گردآوری از: بهاره و.

مطالب جالب و شگفت انگیز در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز شوق نرگس مست بلندبالايی ««« »»» چو لاله با قدح افتاده بر لب جويمبدن غیرقابل باور و باورنکردنی کمر نازکترین زن دنیا و دشواری هایش (5 عکس)


TT / 229 --- TP / 49%گردآوری شده توسط : بهاره و.
تاریخ گردآوری : 2018-03-04
در دسته بندی : باریک
برچسب ها : اندام , هایش
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :