فدراسیون جهانی تنیس: کنفرانس مربیان در تهران موفقیت بزرگ بود

فدراسیون جهانی تنیس: کنفرانس مربیان در تهران موفقیت بزرگ بود

فدراسیون جهانی تنیس با پخش گزارشی در وب‌سایت خود از کنفرانس بین‌المللی مربیان تنیس تهران به عنوان یک “دستاورد بزرگ” نام برد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در نوشته گزارش فدراسیون جهانی آمده است:
کنفرانس مربیان تنیس (ITF) منطقه غرب و آسیای میانه از تاریخ 15 تا 17 اکتبر در فرهنگستان تنیس استقلال تهران به انجام رسانده شد و به عنوان یک «موفقیت بزرگ» نکته ستایش قرار گرفت.
بیش از 350 مربی از سراسر منطقه برای حضور در این رویداد سه روزه که حول محور «پرورش نوجوانان خوب تر برای آینده» بوجود آمده بود، به تهران آمدند تا از برنامه های تعلیمی ارائه شده در آن بهره ببرند.
سخنرانی های متنوعی اطراف محور عمده برنامه های کنفرانس برای افراد شرکت کننده توسط مدرسان ایرانی و نگاه کن المللی ارائه شد. علاوه بر مباحث تعلیمی، گزارش هایی اطراف میزان رشد و توسعه تنیس در منطقه در طی دو سال گذشته و هم چنین برنامه های که برای ادامه این روند انتخاب شده، در اختیار شرکت کنندگان گذاشته شد.
همه افراد و نهادهای سهیم در برگزاری این کنفرانس از جمله فدراسیون تنیس آسیا، فدراسیون تنیس کشورمان، امیر برقعی مدیر توسعه تنیس در منطقه، میگل کرسپو مدیر دپارتمان توسعه تنیس فدراسیون جهانی تنیس، مراتب خرسندی خود را از شور و شوقی که مربیان حاضر در این کنفرانس از خود نمایان کردند، بیان داشتند؛ حضور پرشمار متقاضیان و تلاش بی وقفه همه افرادی که در برگزاری این کنفرانس فراموش نشدنی موثر بودند، به خوبی بیانگر استقبال و اشتیاق افراد شرکت کننده در آن است.


---------------------------------------------------

متن از : درسا ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بال بگشا و صفير از شجر طوبی زن ««« »»» حيف باشد چو تو مرغی که اسير قفسیفدراسیون جهانی تنیس: کنفرانس مربیان در تهران موفقیت بزرگ بود


TT / 42 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : درسا ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مربیان
برچسب ها : فدراسیون , تنیس

مطالب مرتبط