فراخوان گروهک تروریستی داعش از هیفا وهبی برای داشتن رابطه و نزدیکی جنسی!

دعوت داعش از هیفا وهبی برای داشتن رابطه جنسی!


داعش از هیفا وهبی برای جهاد نکاح فرا خوانده و خواستار حضور این خواننده زن در نگاه کن مردان داعشی شده است.

علاقه گروهک تروریستی داعش به هیفا وهبی

هیفا وهبی خواننده و مدل و بازیگر زن لبنانی که در خوشگلی از جمله بانوان زیبای عرب است نکته توجه داعشی هاست.

جهاد نکاح جنسی در داعش یکی از لذت بخش ترین علل پیوستن مردان به داعش است. مردان داعشی که در جهاد نکاح جنسی از رابطه و نزدیکی جنسی با بانوان گوناگون صفا می کنند هر روز طلب یک زن تازه و زیبا میکنند.

گروهک تروریستی داعش به دنبال ستارگان زیبا مثل هنرپیشگان زن و خوانندگان زن هستند تا با آنها رابطه و نزدیکی جنسی برقرار کنند. مردان داعش هر چندین مدت یک بار از ستارگان زن دعوت به شرکت در جهاد نکاح جنسی میکنند؛ برای چندمین بار از هیفا وهبی بازیگر زن عرب دعوت به جهاد نکاح جنسی شده است البته این بار با بی ادبی!

هیفا وهبی که خواننده و بازیگر زن زیباروی لبنان هست و به خاطر زیباییش مدل هم می باشد بسیار نکته توجه مردان قرار دارد.گروهک تروریستی داعش این بار این غریزه جنسی خود را نپوشانیده و خوشگلی هیفا وهبی را دلیل دعوت خود خواندند.

به نقل از وبسایت خبری الحدث نیوز لبنان، داعش طی سخنان بی شرمانه به هیفا وهبی نقل کرده است که خوشگلی اش آنقدر زیاد است که کسی تاب مقاومت در برابر آن را ندارد.ابوحارث داعشی از عناصر داعش در توئیتر نقل کرده است: ما از او خواهش می کنیم برای جهاد نکاح خود را شناساند و اجرش با خدا خواهد بود!


--لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد--

گردآورنده : توانا ق.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شب شراب خرابم کند به بيداری ««« »»» وگر به روز شکايت کنم به خواب رودفراخوان گروهک تروریستی داعش از هیفا وهبی برای داشتن رابطه و نزدیکی جنسی!


TT / 56 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : توانا ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : داعش
برچسب ها : هیفا , وهبی , جنسی

مطالب مرتبط