فرماندار جدید ابهر: کم و بیش با این شهرستان آشنایی دارم

فرماندار جدید ابهر: کم و بیش با این شهرستان آشنایی دارم

فرماندار ابهر با بیان اینکه کم و بیش با این شهرستان آشنایی دارم، گفت: ‌مردم ابهر همیشه در صحنه‌های مختلف حضور فعال و چشم‌گیری داشتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، علی حیدری امشب در مراسم تودیع و معارفه فرماندار ابهر با بیان اینکه امیدوارم به نحو احسن مسئولیت واگذار شده را انجام دهم اظهار داشت: ابهر شهری تاریخی با قدمت بسیار زیاد بوده که دارای مردمان خوب و نیک اندیشی است.

وی با اشاره به وجود نخبگان و دانشجویان فراوان در این شهرستان عنوان کرد: ابهر با دارا بودن دو دانشگاه دانشجویان خوبی را پرورش داده است.

فرماندار ابهر با بیان اینکه کم و بیش با این شهرستان آشنایی دارم ابراز کرد: مردم ابهر همیشه در صحنه های مختلف حضور فعال و چشم گیری داشتند و حضورشان در جنگ و شهدای زیادی که تقدیم انقلاب کردند نشان از عشق و علاقه مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم ابهر در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: این حضور نشان از وفاق و همدلی گروه های سیاسی، بزرگان این شهرستان، امام جمعه ابهر و دیگر مسئولان است.

حیدری گفت: هر جا که همدلی و وفاق باشد در توسعه شهرستان موثر خواهد بود و با توجه به وجود وفاق در بین گروه های سیاسی و بزرگان این شهرستان امیدوارم بتوانم خدمت صادقانه ای را برای مردم ابهر داشته باشم.

وی تصریح کرد: با کمک همه، نظر کارشناسان، ائمه جمعه، جوانان، بانوان، افراد صاحب نظر، دانشگاهیان و اصحاب رسانه توسعه شهرستان ابهر را پیگیری خواهم کرد.

فرماندار ابهر در پایان با تاکید بر استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری در خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: امیدوارم با کمک ولیعصر(عج) بتوانم خدمت صادقانه و شایسته ای را به مردم ابهر ارائه کنم.

- با تشکر از انتخاب شما -

تهیه کننده : پروانه ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو بر روی زمين باشی توانايی غنيمت دان ««« »»» که دوران ناتوانی‌ها بسی زير زمين داردفرماندار جدید ابهر: کم و بیش با این شهرستان آشنایی دارم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پروانه ه.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : ابهر

مطالب مرتبط