فرماندار جدید شهرستان ابهر معرفی شد

فرماندار جدید شهرستان ابهر معرفی شد

طی مهمانی ای فرماندار تازه شهرستان ابهر با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی معارفه شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زنجان، شامگاه امروز طی مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان زنجان که در تالار باهنر ابهر با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی به انجام رسانده شد، از زحمات ولی الله ایمانی سرپرست فرمانداری ابهر قدردانی و علی حیدری به عنوان فرماندار تازه شهرستان ابهر معارفه شد.

در این مراسم که استاندار زنجان، معاون روابط عمومی و امور نگاه کن الملل، امام جمعه شهرستان ابهر، محمد عزیزی نماینده مردمان ابهر، شهر خرمدره و سلطانیه در مجلس و رؤسای ادارات گوناگون حاضر بودند، از زحمات سرپرست فرمانداری سابق شهرستان ابهر قدردانی شد.

در این مراسم از زحمات 30 ماهه ولی الله ایمانی قدردانی و علی حیدری رسما به عنوان فرماندار تازه شهرستان ابهر شناسانده شد.

گفتنی است، از ولی الله ایمانی فرماندار سابق ابهر به عنوان گزینه فرمانداری زنجان یاد می شد که با انتصاب رسول بیات این امر ممکن نشد.

طبق نقل کرده های استاندار زنجان از ایمانی در ستاد استانداری زنجان به عنوان یکی از مدیران اقتصادی بهره گرفته خواهد شد که با این روند تغییر فرمانداران زنجان و ابهر، باید شاهد تغییراتی نیز در حوزه ستادی استانداری بود که احتمالا برخی از معاونین و مدیران کل ستادی نیز عوض خواهند شد.

شایان ذکر است، علی حیدری فرماندار تازه شهرستان ابهر قبل از این سابقه فرمانداری شهرستان رضوانشهر را در کارنامه دارد و از امروز سکان هدایت فرمانداری شهرستان ابهر را عهده دار شد.

**************************************

تهیه شده توسط : درسا ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آلوده‌ای تو حافظ فيضی ز شاه درخواه ««« »»» کان عنصر سماحت بهر طهارت آمدفرماندار جدید شهرستان ابهر معرفی شد


TT / 47 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : درسا ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ابهر
برچسب ها :

مطالب مرتبط