نوت 7 خود را در فرودگاه ها تعویض کنید

نوت 7 خود را در فرودگاه ها تعویض کنید

شرکت سامسونگ نسبت به برپایی ایستگاه های تعویض در فرودگاه ها اقدام کرده است. دارندگان گلکسی نوت 7 قادر هستند در این ایستگاه ها یا گوشی خود را با یک گوشی تازه تعویض کنند یا با پس دادن نوت 7 خود، مبلغ توجه کردی را باز پس گیرند.
وب سایت تک شات: چندی قبل شرکت سامسونگ تولید گلکسی نوت 7 را به دنبال مشکلاتی که انفجار باتری های این محصول بوجود آورد متوقف کرده است، اما هنوز گلکسی نوت 7 در دست تعدادی از کاربران است که نسبت به تعویض آن اقدام نکرده اند. اگه شما هم جزو این گروه از افراد هستید، با توجه به این که همراه داشتن این فبلت در مسافرت های هوایی در چندین کشور ممنوع اعلام شده است، خوب تر است هر چه با سرعت تر نسبت به تعویض این گوشی اقدام کنید.

به همین علت و با هدف کمک به مسافران برای همراه داشتن اسمارت فونی که حمل آن در هواپیما جایز است، شرکت سامسونگ نسبت به برپایی ایستگاه های تعویض در فرودگاه ها اقدام کرده است. دارندگان گلکسی نوت 7 قادر هستند در این ایستگاه ها یا گوشی خود را با یک گوشی تازه تعویض کنند یا با پس دادن نوت 7 خود، مبلغ توجه کردی را باز پس گیرند.

تا این لحظه، شرکت سامسونگ ارایه این سرویس را بصورت مجلسی فقط در استرالیا اعلام کرده است ، اما در گزارش ABC News از سانفرانسیسکو نیز آمده است که شرکت سامسونگ در فرودگاه نگاه کن المللی سانفرانسیسکو ایستگاه هایی را دایر کرده است تا به مشتریان یاری رساند گوشی های نوت 7 خود را قبل از سفر تعویض کنند. اگه کاربران گوشی خود را با یک گوشی تازه در فرودگاه تعویض کنند، شرکت سامسونگ در انتقال تمامی اطلاعات موجود بر روی نوت 7 به روی گوشی تازه نیز خدمات ضروری را به مشتریان ارایه می دهد تا هیچیک از اطلاعات نگه داشته شده کاربران نابود نشود.

به گزارش Cnet، ایستگاه های تعویض گوشی شرکت سامسونگ همچنین در کره جنوبی مستقر شده اند و این کمپانی قصد دارد این نقش را در تمامی فرودگاه های پر تردد در سر تا سر جهان اجرا کند. این ایستگاه قبل از مراکز بازرسی در فرودگاه ها نصب شده اند تا اگه در ضمن بازرسی همراه داشتن گلکسی نوت 7 مانع پذیرش مسافر شد، مسافران بتوانند نسبت به تعویض گوشی خود اقدام کرده و به سفر ادامه دهند.
بنابراین می توان نقل کرد پیام عمده تمامی این اقدامات این است که دارندگان گلکسی نوت 7 باید در اسرع زمان نسبت به تعویض گوشی خود اقدام کنند. اگه قانون ممنوعیت همراه داشتن نوت 7 در مسافرت های هوایی در مدتی که شما در تعطیلات به سر می برده اید صادر شده است، نگران نباشید و با خیال آسان به یکی از ایستگاه های شرکت سامسونگ که در فرودگاه مستقر هستند مراجعه کنید.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد****

نگارش از: دل انگيز خ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو پرده دار به شمشير می‌زند همه را ««« »»» کسی مقيم حريم حرم نخواهد ماندنوت 7 خود را در فرودگاه ها تعویض کنید


TT / 76 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : دل انگيز خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : فرودگاه
برچسب ها :

مطالب مرتبط