فریبا: از زمانی که من آمده ام استقلال از داوری سود نبرده است

فریبا: از زمانی که من آمده ام استقلال از داوری سود نبرده است

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال مدعی شد از زمان حضور او در این تیم، آبی‌پوشان از اشتباهات داوری سودی نبرده‌اند.

بهتاش فریبا در مورد تقابل استقلال با سایپا به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بازی سختی پیش روی ماست و اصلاً نمی توانیم جایگاه این تیم در جدول را ملاک قرار دهیم. شرایط فعلی سایپا مثل شرایط استقلال در چند بازی ابتدایی است، چرا که آنها هم مثل ما تغییرات نسبتاً زیادی از لحاظ کادر فنی و بازیکن داشته اند.

وی در ادامه افزود: به هر حال شرایطی ایجاد شد که آنها نتیجه نگرفتند، ولی ما بازی بسیار سختی درپیش داریم. در بازی روز جمعه هر دو تیم دنبال برد هستند و طبیعتاً ما هم می خواهیم روند خوب مان را ادامه بدهیم. همه بازیکنان ما برای این بازی آماده هستند.

حسین فرکی در مصاحبه ای به این موضوع اشاره کرده که امیدوار است نتیجه بازی سایپا برابر استقلال را اشتباهات داوری رقم نزند. فریبا در پاسخ به این سؤال که فرکی از این صحبت ها چه منظوری داشته است، گفت: بهتر است منظور فرکی را از خودش بپرسید.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: در بازی با سیاه جامگان اکثر کارشناسان داوری تأکید کردند که آن صحنه مشکوک پنالتی نبوده است و فقط یک کارشناس گفت که پنالتی بوده است. از زمانی که من به استقلال آمده ام، تیم ما از داوری سودی نبرده است. در ضمن ممکن است همه تیم ها گاهی اوقات بابت اشتباهات داوری سود یا ضرر کنند.

---انتها---

تهیه کننده : آناهيتا د.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جمالت معجز حسن است ليکن ««« »»» حديث غمزه‌ات سحر مبين استفریبا: از زمانی که من آمده ام استقلال از داوری سود نبرده است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آناهيتا د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : داوری , استقلال , فریبا

مطالب مرتبط