فستیوال علوم پزشکی لقمان حکیم به ایستگاه سوم رسید

جشنواره علوم پزشکی لقمان حکیم به ایستگاه سوم رسید

سرپرست دفتر توسعه پژوهش، تکنولوژی و نوآوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری سومین فستیوال علوم پزشکی این دانشگاه با عنوان «لقمان حکیم» در آذرماه امسال گزارش کرد.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) از دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر \'هنگامه بختیار\' بیان داشت: فستیوال علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی «لقمان حکیم» برای سومین سال متوالی از سوی دفتر توسعه پژوهش، تکنولوژی و نوآوری علوم پزشکی دانشگاه، 21 آذرماه با هدف تجلیل از اعضای هیات علمی و دانشجویان فرهیخته علوم پزشکی و نیز معرفی فعالیت های برتر حوزه علوم پزشکی به انجام رسانده خواهد شد.
وی اضافه کرد: واحد دندانپزشکی تهران اجراکننده این دوره از فستیوال لقمان حکیم است و اعضای هیات علمی و دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی متقاضی شرکت در فستیوال برای آگاهی از شاخص ها، قوانین و نیز نام نویسی قادر هستند به سایت سومین فستیوال لقمان حکیم به نشانی http://jashnvareh.med.iau.ir/ مراجعه کنند.
بختیار مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین فستیوال لقمان حکیم را تا 19 آبان گفت.
سرپرست دفتر توسعه پژوهش، تکنولوژی و نوآوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که فستیوال لقمان حکیم در چهار محور پژوهش، آموزش، خدمات تندرست و دانشجویی تدارک کشف کرده است، توضیح داد: در محور پژوهش، شاهد انتخاب و معرفی محقق برتر و محقق جوان برتر، مقاله برتر، ابداع، اختراع، نوآوری و محصول، کتاب برتر، مراکز تحقیقاتی نمونه، نشریه برتر و حامی پژوهش خواهیم بود.
وی ادامه داد: در محور آموزش نیز خوب ترینهای هیات علمی، گروه تعلیمی، دفاتر و مراکز توسعه آموزش علوم پزشک EDC و EDO شناسانده خواهند شد.
بختیار، حیطه عمومی و اختصاصی بیمارستان ارتقا دهنده تندرست، حیطه دانشگاه های اجراکننده نقش دانشگاه سالم، حیطه اعضای هیات علمی ارتقا دهنده تندرست، حیطه کارکنان ارتقا دهنده تندرست را به عنوان بخش های تعیین شده در محور خدمات تندرست فستیوال لقمان حکیم عنوان کرد و گفت: در محور دانشجویی نیز دانش یاد گرفته برتر، معرفی و تجلیل خواهد شد.
علمی**1055**1440
گیرنده: زینب کارگر **انتشاردهنده: معصومه گلشن
****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد****

نگارش از: ترانه ق.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عشق دردانه‌ست و من غواص و دريا ميکده ««« »»» سر فروبردم در آن جا تا کجا سر برکنمفستیوال علوم پزشکی لقمان حکیم به ایستگاه سوم رسید


TT / 63 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : ترانه ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : لقمان
برچسب ها : علوم , ایستگاه , جشنواره

مطالب مرتبط