نرخ فضای مجازی دانشگاهها 50 درصد کم هزینه شد

قیمت اینترنت دانشگاهها 50 درصد ارزان شد

براساس مصوبه هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت این شرکت پهنای باند اینترنت را پنجاه درصد کم هزینه تر به دانشگاه ها واگذار می کند.
خبرگزاری مهر - معصومه بخشی پور: براساس مصوبه هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت این شرکت پهنای باند اینترنت را پنجاه درصد کم هزینه تر به دانشگاه ها واگذار می کند.


به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، محمد جوادآذری جهرمی معاون وزیر و رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در نشست هم فکر کنی مدیران ادارات کل استان های این شرکت با اعلام این مطلب افزود: هدف از این نشست دستیابی به اشتراک نظر دربخش قراردادها و امور مربوط به نگهداری و مدیریت شبکه است.

آذری جهرمی خاطر نشان کرد: نگاه نقدی ومنصفانه شما نسبت به قراردادها برای شرکت سازنده وسیاست عمده ماست.

وی افزود: هم اکنون ماموریت ها تحول کشف کرده است و با تشکیل کمیته فنی و تبلیغاتی با حضور مدیران کل استانی و کارشناسان صاحب نظر موضوعات فنی این حوزه با درنظر گرفتن منافع شرکت در تمامی قراردادها لحاظ خواهد شد .

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر این مورد که این شرکت پیشران توسعه صنعت ICT است، نقل کرد: با توجه به نقش کلیدی شرکت در توسعه زیرساخت های رابطه ای در این حوزه خدمات آن به مشتریان از جایگاه خاصی برخوردار شده است.

آذری جهرمی با اشاره به تحول و تحولات در ساختار این شرکت نقل کرد: با ایجاد این تحول در ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت، در زنجیره واگذاری خدمات دیتا، شاهد افزایش کیفیت خدمات به مشتریان هستیم.

وی افزود: هدف ما این است که نقش ستاد را کاهش و صف را به نقش قرار می داری خودش منتقل بکنیم و در این خصوص مسیر ها معلوم و همه چیز شفاف شده است.

****************************

مسئول متن : فروغ ی.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در ره عشق که از سيل بلا نيست گذار ««« »»» کرده‌ام خاطر خود را به تمنای تو خوشنرخ فضای مجازی دانشگاهها 50 درصد کم هزینه شد


TT / 34 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : فروغ ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تازه های علمی
برچسب ها : ارزان , اینترنت

مطالب مرتبط