نرخ فضای مجازی دانشگاهها ۵۰درصد کم هزینه شد

محمد جوادآذری جهرمی معاون وزیر و رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در نشست هم فکر کنی مدیران ادارات کل استان های این شرکت با اعلام این مطلب افزود: هدف از این نشست دستیابی به اشتراک نظر دربخش قراردادها و امور مربوط به نگهداری و مدیریت شبکه است.
آذری جهرمی خاطر نشان کرد: نگاه نقدی ومنصفانه شما نسبت به قراردادها برای شرکت سازنده وسیاست عمده ماست.
وی افزود: هم اکنون ماموریت ها تحول کشف کرده است و با تشکیل کمیته فنی و تبلیغاتی با حضور مدیران کل استانی و کارشناسان صاحب نظر موضوعات فنی این حوزه با درنظر گرفتن منافع شرکت در تمامی قراردادها لحاظ خواهد شد .
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر این مورد که این شرکت پیشران توسعه صنعت ICT است، نقل کرد: با توجه به نقش کلیدی شرکت در توسعه زیرساخت های رابطه ای در این حوزه خدمات آن به مشتریان از جایگاه خاصی برخوردار شده است.
آذری جهرمی با اشاره به تحول و تحولات در ساختار این شرکت نقل کرد: با ایجاد این تحول در ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت، در زنجیره واگذاری خدمات دیتا، شاهد افزایش کیفیت خدمات به مشتریان هستیم.
وی افزود: هدف ما این است که نقش ستاد را کاهش و صف را به نقش قرار می داری خودش منتقل بکنیم و در این خصوص مسیر ها معلوم و همه چیز شفاف شده است.

**************************

تهیه شده توسط: ارشيا ب.

اینترنت و وب در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دانم سر آرد غصه را رنگين برآرد قصه را ««« »»» اين آه خون افشان که من هر صبح و شامی می‌زنمنرخ فضای مجازی دانشگاهها ۵۰درصد کم هزینه شد


TT / 28 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : ارشيا ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ارزان
برچسب ها : اینترنت

مطالب مرتبط