نرخ فضای مجازی دانشگاهها ۵۰درصد کم هزینه شد

قیمت اینترنت دانشگاهها ۵۰درصد ارزان شد

براساس مصوبه هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت این شرکت پهنای باند اینترنت را پنجاه درصد کم هزینه تر به دانشگاه ها واگذار می کند.
محمد جوادآذری جهرمی معاون وزیر و رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در نشست هم فکر کنی مدیران ادارات کل استان های این شرکت با اعلام این مطلب افزود: هدف از این نشست دستیابی به اشتراک نظر دربخش قراردادها و امور مربوط به نگهداری و مدیریت شبکه است.
آذری جهرمی خاطر نشان کرد: نگاه نقدی ومنصفانه شما نسبت به قراردادها برای شرکت سازنده وسیاست عمده ماست.
وی افزود: هم اکنون ماموریت ها تحول کشف کرده است و با تشکیل کمیته فنی و تبلیغاتی با حضور مدیران کل استانی و کارشناسان صاحب نظر موضوعات فنی این حوزه با درنظر گرفتن منافع شرکت در تمامی قراردادها لحاظ خواهد شد .
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر این مورد که این شرکت پیشران توسعه صنعت ICT است، نقل کرد: با توجه به نقش کلیدی شرکت در توسعه زیرساخت های رابطه ای در این حوزه خدمات آن به مشتریان از جایگاه خاصی برخوردار شده است.
آذری جهرمی با اشاره به تحول و تحولات در ساختار این شرکت نقل کرد: با ایجاد این تحول در ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت، در زنجیره واگذاری خدمات دیتا، شاهد افزایش کیفیت خدمات به مشتریان هستیم.
وی افزود: هدف ما این است که نقش ستاد را کاهش و صف را به نقش قرار می داری خودش منتقل بکنیم و در این خصوص مسیر ها معلوم و همه چیز شفاف شده است.

**************************

تهیه شده توسط: ارشيا ب.

اینترنت و وب در بخش کامپیوتر , اینترنت و موبایل سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دانم سر آرد غصه را رنگين برآرد قصه را
««« »»»
اين آه خون افشان که من هر صبح و شامی می‌زنم

نرخ فضای مجازی دانشگاهها ۵۰درصد کم هزینه شد

TT / 28 — TP / 11%

نظر دهید