فعالیت 8700 مامور سرشماری در آذربایجان غربی

فعالیت 8700 مامور سرشماری در آذربایجان غربی

معاون اطلاعات و آمار سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی از فعالیت 8700 مامور سرشماری در آذربایجان غربی گزارش کرد.

اردشیر یوسف زاده امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در ارومیه از آغاز فعالیت سرشماری حضوری در آذربایجان غربی همزمان با سایر شهرهای کشور گزارش کرد و بیان داشت: در این خصوص 8 هزار و 700 مامور سرشماری در حال آمارگیری هستند.

وی با بیان این که در این خصوص شاهد حضور آمارگیران در تمام شهرها و روستاهای استان آذربایجان غربی هستیم، تصریح کرد: میزان مشارکت مردمان در سرشماری آنلاین تا کنون 25 درصد اعلام شده است.

معاون اطلاعات و آمار سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی با بیان این که هم اکنون هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن در آذربایجان غربی به صورت حضوری و با تمام توان به انجام رسانده میشود، یادآور شد: هم اکنون سرشماری آنلاین به صورت همزمان در استان به ثمر میرسد.

این مسؤول بیان داشت: آن دسته از افرادی که تمایل به شرکت در سرشماری آنلاین دارند قادر هست تا ساعت 24 روز 30 ماه مهر نسبت به نام نویسی اینترنی در سرشماری اقدام کنند.

یوسف زاده یادآور شد: افراد قادر نیستند بعد از مراجعه مامور سرشماری به درب منزلشان در این سرشماری شرکت کنند و ضروری است پیش از حضور مامور سرشماری در دب منزل نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

معاون اطلاعات و آمار سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی با بیان این که افراد در صور نام نویسی آنلاین فقط کافی است تا کد رهگیری دریافتی را به مامور آمارگیری تحویل دهند، خواستار همکاری جدی مردمان با ماموران آمارگیری شد.

این مسؤول با بیان این که نظارت کاملی بر روند سرشماری در استان داریم، اعلام کرد: این نظارتها به صورت مستمر از روند اجرای سرشماری در استان آذربایجان غربی به ثمر میرسد.

---براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد---

تهیه از : شاهرخ ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

معنی آب زندگی و روضه ارم ««« »»» جز طرف جويبار و می خوشگوار چيستفعالیت 8700 مامور سرشماری در آذربایجان غربی


TT / 47 --- TP / 16%گردآوری شده توسط : شاهرخ ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سرشماری
برچسب ها : مامور , آذربایجان , فعالیت
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :