فعال سازی توانایی (وضعیت کار) Work Mode در اپلیکیشن تلگرام (2 عکس)

فعال سازی قابلیت (حالت کار) Work Mode در تلگرام

فعال‌سازی قابلیت (حالت کار) Work Mode در تلگرام

مرور اخبار، مشاهده ویدئوها و انیمیشن‌های سرگرم‌کننده، مطالعه محتوای علمی و عضویت در گروه‌های خانوادگی و محبت آمیز از جمله کارهایی است که بسیاری از کاربران در تلگرام انجام می‌دهند.

یکی از مشکلاتی که تلگرام برای بسیاری از کاربران پدید آورده تمرکز نداشتن روی کارهای مهم هنگام بهره گیری از این اپلیکیشن دوست داشتنی است.

به‌عنوان مثال شما قصد دارید برای انجام یک کار ویژه با دوست خود گفت‌وگو کنید، اما با مشاهده تیتر گیرا اخبار کانال‌های دیگر، جذب آنها شده و وقت‌تان را برای مرور این مطالب تلف می‌کنید.

عکس شماره 1 ⇩

پسندید در این شروط با بهره گیری از قابلیت مخفی ای که در تلگرام وجود دارد به‌صورت موقت مطالب کانال‌هایی از این دست را پوشانید تا تمرکزتان فقط روی کاری باشد که برای آن تلگرام را اجرا کرده‌اید؟ تلگرام به توانایی ای با عنوان Work Mode مجهز است که به شما این امکان را می‌دهد تا کانال‌ها یا گروه‌هایی که در آنها عضو می باشید و حالت Mute را در آنها فعال کرده‌اید از فهرست به‌نمایش درآمده در محیط کاربری پوشانید.

برای انجام این کار کافی است از این شیوه مدد بگیرید:

مورد: این شیوه فعلا در نسخه دسکتاپ (نسخه ویژه کامپیوتر) قابل استفاده است:

نرم‌افزار تلگرام را اجرا کنید.

از منوی مهم نرم‌افزار روی Settings کلیک کنید.

در صفحه تنظیمات بدون آن‌که محیطی برای تایپ موجود موجود باشد یا نگاه بکنید چه چیزی تایپ می‌شود از روی صفحه‌کلید واژه workmode را تایپ کنید.

مشاهده می‌کنید که پنجره‌ای برای فعال‌سازی قابلیت Work Mode به تصویر کشیده می‌شود. با کلیک روی OK فعال شدن این قابلیت را تائید کرده و صبر بکنید تا نرم‌افزار به‌طور خودکار بسته شده و مجدداً اجرا شود.

عکس شماره 2 ⇩
عکس فعال سازی قابلیت (حالت کار) Work Mode در تلگرام

از حالا به بعد گزینه‌ای با عنوان Hide Muted Chats در بالای فهرست کانال‌ها و گروه‌های شما به‌نمایش درمی‌آید که با کلیک روی آن، همه کانال‌ها و گروه‌هایی که در حالت Mute قرار دارند از فهرست مکاتبات شما پنهان می‌شوند. همچنین برای نمایش مجدد کل فهرست هم می‌توانید روی گزینه Show All Chats کلیک کنید.

- با تشکر از انتخاب شما -

نگارش : پوريا س.

تبلت و موبایل در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به جرعه تو سرم مست گشت نوشت باد ««« »»» خود از کدام خم است اين که در سبو داریفعال سازی توانایی (وضعیت کار) Work Mode در اپلیکیشن تلگرام (2 عکس)


TT / 48 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : پوريا س.
تاریخ گردآوری : 2017-01-06
در دسته بندی : حالت
برچسب ها : فعال , تلگرام , Mode , WORK

مطالب مرتبط