اپل فعلا ماشین الکتریکی نمی سازد

اپل فعلا خودروی الکتریکی نمی سازد

در گزارش تازه ای که سایت Bloomberg انتشار داده، نقل شده که اپل فعلا قصد ندارد روی ساخت خودرو فعالیت کند. در این گزارش به این موضوع اشاره شده که اپل نمی‌خواهد فعلا ماشینی برای رقابت با محصولات شرکت تسلا بسازد.
مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: شایعات درباره‌ی خودروی الکتریکی اپل کم نیست. محصولی که به شکل کاملا سری ساخته می‌شود و چیز زیادی درباره‌ی آن نمی‌دانیم. در شایعات نقل شده که خودروی اپل در قالب پروژه‌ای با نام Project Titan ساخته می شود.
تصویر و عکس اپل فعلا خودروی الکتریکی نمی سازد

خیلی‌ها نسبت به این پروژه بسیار عجیب اپل هیجان‌زده بودند؛ اما در گزارش تازه ای که سایت Bloomberg انتشار داده، نقل شده که اپل فعلا قصد ندارد روی ساخت خودرو فعالیت کند. در این گزارش به این موضوع اشاره شده که اپل نمی‌خواهد فعلا ماشینی برای رقابت با محصولات شرکت تسلا بسازد.

در بخش دیگری از این گزارش نقل شده که اپل به مکان ساخت خودروی الکتریکی قصد دارد روی نرم‌افزار خودران فعالیت کند تا بتواند آن را روی اتومبیل‌های گوناگون نصب کند. حتی اپل سعی کرده این برنامه را با همکاری چند شرکت اتومبیل‌سازی بزرگ دنبال تولید کند.

البته در این گزارش به این موضوع اشاره شده که بسیاری از افرادی که روی خودرو الکتریکی اپل کار می‌کنند از این پروژه استفا داده‌اند. اپل تغییرات اساسی روی این تیم به وجود آورده و کاری کرده این افراد روی نرم‌افزار خودرو خودران فعالیت کنند.

شرکت اپل هیچ زمان پروژه‌ی ساخت خودرو الکتریکی را تایید نکرده است و نسبت به شایعات انتشار داده شده هیچ گونه واکنشی از خودش نمایان نکرده است. ماشین های الکتریکی در طول چند سال گذشته به شدت نکته توجه مردمان و شرکت‌های سازنده‌ی خودرو قرار گرفته‌اند و خیلی‌ها قصد دارند چنین محصولاتی تولید کنند.

— ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد —

نگارش از : شهزاد خ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبا زان لولی شنگول سرمست
««« »»»
چه داری آگهی چون است حالش

اپل فعلا ماشین الکتریکی نمی سازد

TT / 47 — TP / 16%

نظر دهید