فوتبالی ترین مدیر تلویزیون هم ضدفوتبال شد

فوتبالی ترین مدیر تلویزیون هم ضدفوتبال شد

فوتبال دنیا - مدتی است بازی‌های لیگ برتر انگلیس و ایتالیا از تلویزیون پخش نمی‌شود.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب گذشته دو تیم محبوب لیگ برتر جزیره به مصاف هم رفتند اما فوتبالدوستان کشورمان همچنان در حسرت تماشای این بازی ماندند. مدتی است لیگ برتر جزیره و سری آ ایتالیا از تلوزیون انتشار داده نمیشود. بسیاری منتظر بودند شبکه ورزش بازی حساس لیورپول و منچستریونایتد که طرفداران زیادی هم در کشورمان دارند را انتشار دهد اما انگار به چشم مییاید متولیان شبکه ورزش دیگر علاقه ای به پخش فوتبال های اروپایی ندارند و تنها بازی های بارسلونا، رئال و لیگ قهرمان اروپا را پوشش می دهند.
شبکه سه که با شعار شبکه جوان روی آنتن رفت سال ها بازی های اصلی فوتبال را پوشش می داد اما از سال گذشته برنامه گزارش ورزشی را از کنداکتور این شبکه خارج کردند که با حواشی و نقدهای زیادی به همراه بود. بعد از رفتن میرحسینی از شبکه و بازگشت پورمحمدی، همه منتظر پخش مجدد فوتبال های اروپایی بودند اما این مدیر فوتبالی هم راه مدیر قبلی را قبل گرفت و دیگر خبری از پخش فوتبال نیست.
در چندین سال اخیر همواره برنامه های ورزشی به خصوص فوتبال بیشترین نگاه کننده را در رسانه ملی داشته و آگهی های انتشار داده شده در میان این برنامه ها سود زیاید برای صدا و سیما داشته است و نقل میشود سال گذشته از صدا و سیما از پخش بازی های فوتبال به سود دهی رسیده است. همچنین در حال حاضر با حضور سامانه هایی همچون 3090،3040 و نخست برندت و ... صدا و سیما قادر هست مخارجهای تهیه کرد بازی ها را جبران کند و معضلی از این بابت نداشته باشد.

41257

- پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود -

گردآوری توسط : شراره ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قند آميخته با گل نه علاج دل ماست ««« »»» بوسه‌ای چند برآميز به دشنامی چندفوتبالی ترین مدیر تلویزیون هم ضدفوتبال شد


TT / 51 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : شراره ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مدیر
برچسب ها : تلویزیون

مطالب مرتبط