فیلترهای اسپم شرکت گوگل مستحکم تر از یاهو

فیلترهای اسپم گوگل مقاوم تر از یاهو

ایمیل هایی هستند که حکم مزاحم را دارند و در واقع اسپم (هرزنامه) به حساب مییایند، اما شما قادر نیستید آنها را متوقف کنید و باتوجه به برخورد متفاوت سرویس های پیشنهاد کننده ایمیل با اسپم ها، شاید خوب تر باشد برای کاهش آن ها، از یاهو به گوگل بروید.
هر کسی که آدرس دفتر یا خانه شما را داشته باشد قادر هست برایتان نامه بنگارد و هر کسی که آدرس ایمیل شما را داشته باشد، قادر هست به شما اسپم بفرستد. با این تفاوت که شما نامه های بیخودی زیادی را نمیگیرید، چون هزینه زیادی دارد، اما ایمیل های بیخود و هرزنامه های بسیاری را میگیرید، زیرا فرستادن ایمیل هیچ مخارجی ندارد.
سرویس های تامین کننده ایمیل مانند یاهو، گوگل و مایکروسافت میلیاردها ایمیل اسپم را روزانه فیلتر می کنند و تنها تعداد کمی از اسپم ها از این فیلترها عبور می کنند و ۵ تا ۲۰ اسپم در طول روز، عددی غیرطبیعی نیست.
هرچند اسپم هایی که از فیلتر عبور می کنند، باید به فولدر اسپم شما وارد شوند، بنابراین چنانچه شما ایمیل های اسپم را در اینباکس (صندوق ورودی پیام ها) خود میگیرید، یا فیلترینگ اسپم ها برایتان خاموش کرده و یا فیلترها قادر نبودند کار خود را با موفقیت به انجام رسانند.
متاسفانه فیلترینگ اسپم ها یک حیله تجارتی است. چنانچه فیلتر سست باشد، شما امکان می دارد ایمیل های اسپم را در اینباکس خود نگاه بکنید و چنانچه فیلتر سفت و سخت باشد، امکان می دارد ایمیل های اصلی و عمده خودتان هم سر از فولدر اسپم درآورند.
فیلترهای یاهو نسبت به جی میل کمی سست هستند، این که شما کدام را ترجیح می دهید، به سلیقه شما بستگی دارد، اما چنانچه فیلترینگ تهاجمی برای اسپم ها را می خواهید، می توانید به جی میل بروید، البته اشکالی در سرویس جی میل هم وجود دارد و آن این است که باید فولدر اسپم خود را هر دو روز یک بار بررسی کنید، زیرا امکان می دارد در غیر این صورت چندین ایمیل اصلی را از دست بدهید.
بر اساس اطلاعات گاردین، همچنین انتقال به یک سرویس ایمیل رایگان جایگزین مانند جی میل یا اوت لوک، نقطه ضعف دیگری دارد و آن این است که شما باید به تمامی مخاطبان خود، آدرس تازه ایمیل خود را بدهید. هرچند، هم جی میل و هم اوت لوک، تمامی ایمیل های شما را از یاهو جمع آوری می کنند، بنابراین تحول سرویس ایمیل به آن دشواری که به چشم مییاید هم نیست.

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد-

نگارنده: زری ع.

امنیت در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خواهم شدن به بستان چون غنچه با دل تنگ
««« »»»
وان جا به نيک نامی پيراهنی دريدن

فیلترهای اسپم شرکت گوگل مستحکم تر از یاهو

TT / 51 — TP / 12%

نظر دهید