تله فیلم دفاع مقدسی "خاک" برای طلاب قمی به نمایش درآمد

تله فیلم دفاع مقدسی "خاک" برای طلاب قمی به نمایش درآمد

تله فیلم "خاک" با موضوع تفحص شهدا ساخته سازمان بسیج صدا و سیما به همت دبیرخانه فستیوال هنر آسمانی برای طلاب و فضلای قمی به اکران درآمد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، سید محمد حسین هاشمی ، آماده کننده این فیلم در حاشیه این نشست در مکالمه با خبرنگار ما با اشاره به اینکه این تله فیلم 90 دقیقه ای به همت و پشتیبانی مرکز بسیج سازمان صدا و سیما تولید و ساخته شده است، بیان داشت: در این اثر به کارگردانی علی ثقفی هنرپیشگان مطرحی چون محمد رضا داودنژاد، سیروس همتی ، امیر نوری و نیز زن هنگامه کوچولوای از هنرپیشگان خوب تئاتر به ایفای نقش توجه کرده اند ، حین آنکه چندین تن از هنرپیشگان قمی نیز در این فیلم بازی کرده اند.

وی در خصوص موضوع و قصه این فیلم پاسداری مقدسی اضافه کرد: داستان از این قرار است که در یک ایل عشایر بختیاری ، خبری آورده می شود مبنی بر اینکه در عملیات تفحص، پیکر جوان شهیدی از این طایفه آن پس از 25 سال یافت شده ، به همین خاطر یکی از جوانان ایل عازم منطقه مرزی می شود که پیکر منزه را با خود بیاورد که در سر راه با قاچاقچیان عتیقه درگیر شده و خودش هم به شهادت می رسد.

هاشمی همچنین گفت: کارهای فنی و نظارتی این فیلم برای پخش از شبکه های سراسری سیما انجام شده و به احتمال زیاد در آینده نزدیک از شبکه نخست انتشار داده میشود.

ضروری به ذکر است که فیلم یادشده عصر امروز چهارشنبه در محل دبیرخانه دایمی فستیوال هنر آسمانی برای طلاب و فضلای علاقه مند به سینما و تلویزیون به اکران درآمد.

-----------------------------------------------------

تهیه شده توسط : كتايون ب.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا به ميکده و چهره ارغوانی کن ««« »»» مرو به صومعه کان جا سياه کارانندتله فیلم دفاع مقدسی "خاک" برای طلاب قمی به نمایش درآمد


TT / 43 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : كتايون ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : طلاب
برچسب ها : مقدّسی

مطالب مرتبط