سه قاتل و دو سارق در روزهای اخیر در چابهار دستگیر شده اند

سه قاتل و دو سارق در روزهای اخیر در چابهار دستگیر شده اند

فرمانده انتظامی چابهار گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی چابهار در چند روز اخیر سه قاتل و دو سارق در روزهای اخیر در چابهار دستگیر شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از چابهار، محمد نوربخش عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان چابهار که در سالن جلسات انتظامی چابهار برگزار شد، اظهار داشت: ماموران انتظامی چابهار در 3 روز اخیر با رصد ویژه و اشراف اطلاعاتی که روی مجرمان سطح شهرستان دارند در دو مرحله نسبت به دستگیری سارقان اقدام کرده اند.

فرمانده انتظامی چابهار گفت: در این دو عملیات دو سارق در حین ارتکاب به جرم و اقدام به سرقت در چابهار دستگیر شده اند و در بازجویی های انجام شده یکی از این مجرمان به 21 فقره سرقت از منازل و سرقت موتورسیکلت و دوچرخه اعتراف کرده اند.

وی بیان کرد: مجرم دستگیر شده بعدی نیز سارق کابل برق است که در مراحل اولیه بازجویی به هشت فقره سرقت اعتراف کرده است.

نوربخش گفت: در روزهای اخیر همچنین دو مورد قتل در سطح شهرستان چابهار رخ داده که قاتل یکی از این قتل ها در کمتر از 24 بعد از وقوع جرم توسط ماموران انتظامی دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کرده و تحویل مراجع قضایی شده است.

فرمانده انتظامی چابهار افزود: همچنین یک مرد 51 ساله نیز در روزهای اخیر در چابهار به قتل رسیده که در این رابطه دو مظنون دستگیر شده اند که آنها نیز به ارتکاب به قتل اعتراف کرده اند.

خوشبختانه نیروهای فرماندهی انتظامی چابهار در حال حاضر اشراف کاملی روی مجرمان و هنجارشکنان سطح شهرستان دارند و اکثر مجرمان چابهار در مدت کوتاهی پس از ارتکاب به جرم دستگیر می شوند.

--براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد--

گردآورنده : آذرمهر ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خواهم شدن به بستان چون غنچه با دل تنگ ««« »»» وان جا به نيک نامی پيراهنی دريدنسه قاتل و دو سارق در روزهای اخیر در چابهار دستگیر شده اند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آذرمهر ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : چابهار , قاتل , اخیر , سارق

مطالب مرتبط