عقد قرارداد 16 میلیارد تومانی برای ایجاد پروژه پل روگذر هزارسنگر آمل

عقد قرارداد 16 میلیارد تومانی برای ایجاد پروژه پل روگذر هزارسنگر آمل

مدیرکل ساخت و توسعه راه‌های منطقه شمال کشور نقل کرد: برای ایجاد پروژه پل روگذر هزار سنگر آمل 16 میلیارد تومان هزینه تخمین زده شده تا در مدت وقت 36 ماه تحویل داده شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان آمل، محمدصادق وجدی امشب در نشست علنی شورای اسلامی شهر آمل که با حضور احمد منفرد فرماندار مخصوص آمل و مسؤولان شهری به انجام رسانده شد، بیان کرد: پروژه ایجاد پل روگذر هزار سنگر آمل یکی از پروژه های بزرگ بوده که برای ساماندهی ترافیک ماشین های در حال تردد به شهر آمل، بابل، نور، محمودآباد و مرکز استان انتخاب شده است.

وی اضافه کرد: در این جا المان مهم شهر هزار سنگر وجود دارد که با مطالعه تاریخچه شهر آمل به ارزش و اهمیت آن پی برده شد.

مدیرکل ساخت و توسعه راه های منطقه شمال کشور با تأکید بر این که نخستین پروژه در حال پیگیری به مازندران ایجاد پل روگذر هزار سنگر در آمل است، تصریح کرد: موارد خاص در این پروژه مطرح است همچنین مکاتبات ضروری در این نگاه کن انجام شده و پیمانکار مشخص شد.

این مسؤول با بیان این که در سیمای پروژه بر اساس نقش مصوب دفتر فنی اقدام می شود، نقل کرد: کاهش دهانه های پل از مسائل مطرح شده شورانشینان آمل بوده که این مهم امکان پذیر است و معضل خاصی وجود ندارد.

وجدی با اشاره به این که اصل روگذر بودن پروژه از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل پذیرفته شد، ادامه داد: یکی از اصلیترین موارد پروژه، امر خوشگلی و مدرن بودن آن است که بر اساس موارد خوشگلی شناسی با توجه به پتانسیل موجود باید به آن پرداخته شود.

* وقت اجرای عملیات پل روگذر هزار سنگر 36 ماه است

وی با اشاره به مهار حالت ترافیکی در وقت اجرای پروژه، بیان کرد: برای کاهش ترافیک شهری در ضمن اجرای عملیات نیاز به همکاری همه مسؤولان داریم البته بخشی از آن به رفتار ترافیکی مردمان و بخشی دیگر به تصمیمات ما بستگی دارد.

مدیرکل ساخت و توسعه راه های منطقه شمال کشور با اشاره به این که اعضای شورای اسلامی در رابطه با نماد شهر هزار سنگر بر آن شوی کنند، ادامه داد: این پروژه تنها برای وزارت راه و شهرسازی نیست به همه مردمان آمل تعلق دارد.

این مسؤول با بیان این که دانش مهندسی در کشور پیشرفت خوبی داشته است، نقل کرد: مبلغ قرارداد برای این پروژه 16 میلیارد تومان بوده و مدت وقت اجرای عملیات و قرارداد 36 ماه است.

وجدی نقل کرد: با توجه به اختصاص بودجه و نداشتن معضل اعتباری تمام تلاش خود را می کنیم تا مردمان آمل در با سرعتترین وقت از آن استفاده بکنند.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد**

نگارش: سرور ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب آن آهوی مشکين به ختن بازرسان ««« »»» وان سهی سرو خرامان به چمن بازرسانعقد قرارداد 16 میلیارد تومانی برای ایجاد پروژه پل روگذر هزارسنگر آمل


TT / 76 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : سرور ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : پروژه
برچسب ها : روگذر

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :