قرارداد ۱۹۵ میلیارد تومانی تسهیلات بخش کشاورزی در همدان منعقد شده است

قرارداد ۱۹۵ میلیارد تومانی تسهیلات بخش کشاورزی در همدان منعقد شده است

خبرگزاری فارس: قرارداد 195 میلیارد تومانی تسهیلات بخش کشاورزی در همدان منعقد شده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان نقل کرد: از ۴۴۳ میلیارد تومان تسهیلات عقد قرارداد شده در استان ۱۹۵ میلیارد تومان معادل ۴۳ درصد را بخش کشاورزی به خود اختصاص داده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از همدان، منصور رضوانی جلال شامگاه امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با اشاره به این که طبق قانون باید ۲۵ درصد منابع داخلی به بخش کشاورزی اختصاص داده شود، بیان کرد: خوشبختانه اکنون بانک ها ۴۴ درصد منابع داخلی را به بخش کشاورزی اختصاص داده اند.

وی بابیان این که از ۴۴۳ میلیارد تومان تسهیلات عقد قرارداد شده در استان ۱۹۵ میلیارد تومان معادل ۴۳ درصد را بخش کشاورزی به خود اختصاص داده است، ادامه داد: تعداد شناسایی واحدهای تولیدی در بخش کشاورزی برای تسهیلات رونق تولید ۳۸۱ نکته بوده است.

رئیس جهاد کشاورزی استان همدان با بیان این که بخش کشاورزی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ۱۶۶ مصوبه داشته است، اضافه کرد: از این تعداد مصوبه ۱۶۲ مصوبه به ارزش ۵۹ میلیارد تومان عقد قرارداد شده است.

وی با بیان این که ۱۰۱ نقش با ۴۰ میلیارد تومان به بانک کشاورزی داده شد، اضافه کرد: ۲۸ نقش ۶.۸ میلیارد تومان در بانک ملی عقد قرارداد شده است.

رضوانی جلال با بیان این که ۲۰ نقش با ۵ میلیارد تومان تسهیلات در بانک سپه عقد قرارداد شد، ادامه داد: بانک تجارت با ۶ نقش ۳ میلیارد تومان، بانک توسعه تعاون با ۶ نقش ۴ میلیارد تومان و پست بانک با ۴ نقش ۶۰۰ میلیون تومان عقد قرارداد داشته است.

—براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد—

تهیه از : پروين س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از دست برده بود خمار غمم سحر
««« »»»
دولت مساعد آمد و می در پياله بود

قرارداد ۱۹۵ میلیارد تومانی تسهیلات بخش کشاورزی در همدان منعقد شده است

TT / 37 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *