قرارداد 195 میلیارد تومانی تسهیلات بخش کشاورزی در همدان منعقد شده است

قرارداد 195 میلیارد تومانی تسهیلات بخش کشاورزی در همدان منعقد شده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان نقل کرد: از 443 میلیارد تومان تسهیلات عقد قرارداد شده در استان 195 میلیارد تومان معادل 43 درصد را بخش کشاورزی به خود اختصاص داده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از همدان، منصور رضوانی جلال شامگاه امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با اشاره به این که طبق قانون باید 25 درصد منابع داخلی به بخش کشاورزی اختصاص داده شود، بیان کرد: خوشبختانه اکنون بانک ها 44 درصد منابع داخلی را به بخش کشاورزی اختصاص داده اند.

وی بابیان این که از 443 میلیارد تومان تسهیلات عقد قرارداد شده در استان 195 میلیارد تومان معادل 43 درصد را بخش کشاورزی به خود اختصاص داده است، ادامه داد: تعداد شناسایی واحدهای تولیدی در بخش کشاورزی برای تسهیلات رونق تولید 381 نکته بوده است.

رئیس جهاد کشاورزی استان همدان با بیان این که بخش کشاورزی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان 166 مصوبه داشته است، اضافه کرد: از این تعداد مصوبه 162 مصوبه به ارزش 59 میلیارد تومان عقد قرارداد شده است.

وی با بیان این که 101 نقش با 40 میلیارد تومان به بانک کشاورزی داده شد، اضافه کرد: 28 نقش 6.8 میلیارد تومان در بانک ملی عقد قرارداد شده است.

رضوانی جلال با بیان این که 20 نقش با 5 میلیارد تومان تسهیلات در بانک سپه عقد قرارداد شد، ادامه داد: بانک تجارت با 6 نقش 3 میلیارد تومان، بانک توسعه تعاون با 6 نقش 4 میلیارد تومان و پست بانک با 4 نقش 600 میلیون تومان عقد قرارداد داشته است.

---براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد---

تهیه از : پروين س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از دست برده بود خمار غمم سحر ««« »»» دولت مساعد آمد و می در پياله بودقرارداد 195 میلیارد تومانی تسهیلات بخش کشاورزی در همدان منعقد شده است


TT / 37 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : پروين س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کشاورزی
برچسب ها : تسهیلات , منعقد

مطالب مرتبط