قوه قضاییه در برخورد با مفاسد کلان اقتصادی تسریع کند

قوه قضاییه در برخورد با مفاسد کلان اقتصادی تسریع کند

خبرگزاری فارس: قوه قضاییه در برخورد با مفاسد کلان اقتصادی تسریع کند

سخنگوی فراکسیون امید مجلس نسبت به وارد کردن اتهام به شهروندان از تریبون پارلمان نقد کرد و همچنین خواستار تسریع قوه قضاییه در رسیدگی به فسادهای کلان اقتصادی شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، بهرام پارسایی نماینده مردمان شیراز و سخنگوی فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی قبل از پایان نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی با اشاره به موضوع فسادهای کلان اقتصادی، بیان داشت: از قوه قضاییه تقاضا داریم در رسیدگی به فساد کلان اقتصادی 8 هزار میلیارد تومانی باند بابک زنجانی تسریع کند، همچنین خواستار تسریع در برگرداندن این اموال به بیت‌المال و ارائه گزارش شفاف آن به نمایندگان مجلس و ملت کشورمان هستیم.

پارسایی همچنین در تذکری خطاب به صدا و سیما نقل کرد: صدا و سیما باید نسبت به مسائل و قضایا عدل و انصاف را رعایت کند، در مسئله فیش‌های نجومی، خلال تأکید بر پیگیری این موضوع اما متأسفانه قبل از اثبات جرم، نام افراد اعلام و با آبروی آنان بازی شد، اما در موضوع املاک نجومی با رسانه‌ها و سایت‌های روشنگرانه در این زمینه برخورد شد.

پارسایی همچنین تصریح کرد: وارد کردن اتهام به هر شهروندی از تریبون مجلس شایسته نیست، از آقای هاشمی‌رفسنجانی خواست می‌کنم در پاسداری از خود اقدام کند.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد*

تهیه از: داريوش و.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خواب آن نرگس فتان تو بی چيزی نيست
««« »»»
تاب آن زلف پريشان تو بی چيزی نيست

قوه قضاییه در برخورد با مفاسد کلان اقتصادی تسریع کند

TT / 20 — TP / 9%

نظر دهید