قلعه جدیدی: چندین بازیکن فصل پیش خوب فعالیت نمی کنند

قلعه نویی: چند بازیکن فصل قبل خوب کار نمی کنند

امیر قلعه‌نویی که فردا تیمش را به مصاف فولاد می‌فرستد، هشداری جدی به بازیکنان کم کار تیمش داد.

به گزارش "ورزش‌سه"، سرمربی تراکتورسازی که بابت شرایط تیمش گلایه دارد، انتقاداتی را متوجه برخی بازیکنان تیمش کرد و مدعی شد در صورت ادامه این روند برخوردی جدی با آنها خواهد کرد.


شرایط قبل از بازی با فولاد


تراکتورسازی تیم بزرگی است و نگه داشتن آن در شرایط آرمانی بسیار سخت است. هر موقع که بازی‌ها پشت سر هم به انجام رسانده شده تراکتورسازی اکران خوبی از خود ارائه کرده است. در مقابل سایپا به دلیل قدرت این تیم قادر نبودیم بازی خوبی به اکران قرار بدهیم؛ اما فردا سعی می‌کنیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. فولاد تیم خوبی است؛ اما هر تیمی نقاط ضعف و قوتی دارد. آن‌ها در فاز حمله ای بسیار توانا و خطرناک هستند و پیشرفت خوبی در چندین هفته اخیر داشته‌اند. سعی می‌کنیم با حضور هواداران پرشور تراکتورسازی سه امتیاز را کسب کنیم و وعده می‌دهم به زودی به صدر جدول باز می‌گردیم.


به آقایان برای آماده‌سازی یادگار فرصت دادیم


چنانچه آدم‌های خودخواهی بودیم، قبول نمی‌کردیم که بازی در یادگار امام به انجام رسانده نشود؛ چراکه برگزاری مسابقه‌ها در این ورزشگاه، چمن را خراب می‌کند و بیت‌المال زیان می‌بیند؛ بنابراین خواستیم بازی فردا هم سپری شود و آقایان یک ماه دیگر برای آماده‌سازی ورزشگاه زمان داشته باشند.


امکان می دارد بازیکنان خوب تری را جایگزین کنم


تیم ما از نظر فنی یکی از بهترین‌ تیم‌های امسال است و باید تلاش کنیم در فاز حمله ای هم بسیار بهتر از این شویم. در چندین نقطه نیاز به تقویت داریم و چنانچه شرایط برخی بازیکنان بهتر نشود، مجبوریم دست به تغییراتی زده و بازیکنان تازه ای را جایگزین آن‌ها کنیم.


چندین بازیکن فصل قبل ما خوب کار نمی‌کنند


چندین بازیکن ما فصل قبل جزو خوب‌های تراکتور بودند؛ ولی امسال قادر نبودند عملکرد خوبی داشته باشند و چنانچه در چندین بازی آینده نتوانند به آمادگی برسند، ناچار به تغییر آن‌ها خواهیم شد؛ چراکه من هیچ شوخی با کسی ندارم و در کارم جدی هستم. چنانچه این بازیکنان نتوانند با ما همراه شوند، من بازیکنان خوب تری را جایگزین آن‌ها خواهم کرد که برخی از آن بازیکنان مد نظر ما هستند.


منابع مالی تراکتور قطع شده اما ...


با وجود این که برخی کمک‌های مالی، که قبلا می‌شد، قطع شده‌است و درآمدی هم از طریق بلیت‌فروشی نداریم، آقای آجرلو تمام تلاش خودشان را انجام می‌دهند تا شرایط‌مان بهتر شود.


کرار باید نگرش خود را عوض کند


کرار قطعا فردا بازی می‌کند؛ اما مشخص نیست که فیکس باشد یا به عنوان یار تعویضی وارد میدان شود. مشکل کرار این است که در ابتدای فصل خوب بدنسازی نمی‌کند و این موضوع باعث می‌شود که بدنش ضعیف باشد. باید نگرش خود را در رابطه با این مسئله عوض کند وگرنه در سایر جهات معضلی ندارد.


---با تشکر از حسن انتخاب شما---

گردآوری توسط : پريماه ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به سر سبز تو ای سرو که گر خاک شوم ««« »»» ناز از سر بنه و سايه بر اين خاک اندازقلعه جدیدی: چندین بازیکن فصل پیش خوب فعالیت نمی کنند


TT / 66 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : پريماه ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 140

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط