قلعه نویی: از گودرزی ضربه خوردم اما عملکرد او بد نبود/ به بازیکنانم هشدار دادم و گفتم با آنها شوخی ندارم

قلعه نویی: از گودرزی ضربه خوردم اما عملکرد او بد نبود/ به بازیکنانم هشدار دادم و گفتم با آنها شوخی ندارم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: چند تن از بازیکنان ما عملکرد رضایت‌بخشی نداشتند و من به آنان هشدار دادم که من با کسی شوخی ندارم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: ابتدا می خواهم در مورد استعفای وزیر ورزش و جوانان صحبت کنم، چون ما اگر انتقادی از او داریم باید این انتقاد را زمانی مطرح کنیم که گودرزی سمتی در وزارتخانه داشت، اما الان همه تبر به دست شدند و از او انتقاد می کنند.

وی افزود: من جزو کسانی بودم که از گودرزی ضربه خوردم، اما اگر کارنامه او را ارزیابی کنیم می بینیم که او عملکرد بدی نداشت. من از بعضی ها تعجب می کنم که این گونه به گودرزی حمله می کنند. امیدوارم این سنت غلط از فوتبال ما بیرون برود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: تیم ما تیم بزرگی است که نگه داشتن این تیم بزرگ در شرایط آرمانی کار سختی به حساب می آید. ما در دیدار گذشته خود مقابل سایپا خوب بازی نکردیم، اما امیدوارم فردا و در زمین خودمان بتوانیم با ارائه یک بازی خوب سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم؛ فولاد خوزستان نیز تیم خوبی است، اما ما در زمین خودمان بازی می کنیم و امیدواریم که مقابل هواداران مان تساوی هفته گذشته را جبران کنیم.

قلعه نویی تصریح کرد: تیم فولاد خوزستان در فاز هجومی عملکرد خوبی دارد و با جذب چند بازیکن توانسته است حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. من مطمئنم ما اگر در دیدار فردا سه امتیاز را کسب کنیم به صدر جدول رده بندی برخواهیم گشت.

وی در مورد اینکه گفته می شود تراکتورسازی مقابل سایپا عملکرد ضعیفی داشت، گفت: ما مقابل سایپا یک امتیاز بیرون از خانه گرفتیم و گلی هم دریافت نکردیم که این موضوع برای ما راضی کننده بود، اما من از کیفیت فنی تیمم در دیدار مقابل سایپا به هیچ عنوان راضی نیستم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به برگزاری این دیدار در استادیوم اختصاصی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: اگر خودخواه بودیم می توانستیم در استادیوم یادگار امام (ره) دیدار فردای خودمان را برگزار کنیم، اما چون این استادیوم بیت المال است تصمیم گرفتیم که به آقایان یک ماه بیشتر فرصت دهیم.

قلعه نویی در مورد رضایتش از کیفیت فنی بازیکنان تیم تراکتورسازی گفت: ما از نظر آماری جزو بهترین تیم های ایران به حساب می آییم. همچنین خط حمله ما نیز عملکرد بسیار خوبی دارد و مهاجمان در آمادگی کامل به سر می برند. در دیدارهای گذشته برخی از بازیکنان تیم مان خوب نبودند و به همین دلیل به آنها هشدار دادیم که اگر به این عملکرد ضعیف خود ادامه دهند در نیم فصل جایی برای آنان نخواهیم داشت، چون تراکتورسازی در چند پست نیاز به تقویت و جذب بازیکن دارد.

وی بیان کرد: شرایط پرداختی های ما خوب است و آجورلو یک تنه تلاش می کند تا مشکلات را برطرف کند. من با کسی شوخی ندارم و مربی پروازی نیستم. بازیکنان من باید با تمام قوا کار کنند، اما در غیر این صورت در نیم فصل به دنبال جایگزینی برای آنان خواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد وضعیت کرار جاسم برای دیدار فردا گفت: کرار فردا حتماً برای تیم ما بازی می کند، اما مشکلی که او دارد این است که هیچ گاه در ابتدای فصل بدنسازی مناسبی انجام نمی دهد، ولی در هر صورت او بازیکن بزرگی است که می تواند در لیگ های اروپایی بازی کند.

---ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد---

گردآوری توسط : آوا ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گناه چشم سياه تو بود و گردن دلخواه ««« »»» که من چو آهوی وحشی ز آدمی برميدمقلعه نویی: از گودرزی ضربه خوردم اما عملکرد او بد نبود/ به بازیکنانم هشدار دادم و گفتم با آنها شوخی ندارم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آوا ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : گودرزی

مطالب مرتبط