قلعه نویی: یقین دارم تراکتورسازی باردیگر صدرنشین لیگ برتر می شود

قلعه نویی: یقین دارم تراکتورسازی باردیگر صدرنشین لیگ برتر می شود

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: امیدواریم به 3 امتیاز خوب خانگی مقابل فولاد دست یابیم و یقین دارم به صدر جدول برمی‌گردیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، امیر قلعه بدیعی در نشست خبری قبل از دیدار با فولاد خوزستان بیان داشت: تراکتورسازی تیم بسیار بزرگی است و نگه داشتن آن سخت.

وی افزود: تجربه نمایان کرده هر وقت کلکسیون و هواداران پشت هم بدوند تراکتورسازی شرایط ایده آلی به دست آورده است. ما مقابل سایپا به دلیل قدرت تاکتیکی رقیب قادر نبودیم خوب فعالیت کنیم ولی امیدواریم فردا در دیدار با فولاد خوزستان 3 امتیاز را بگیریم.

قلعه بدیعی تاکید کرد: فولاد تیم بسیار خوبی است که 50 متر رو به جلوی آن بسیار سرعتی فعالیت میکند. از روزی که ساسان انصاری و وحید طالب لو به این تیم افزوده شده اند پیشرفت خوبی کردند ولی ما امیدواریم به 3 امتیاز خوب خانگی دست یابیم و یقین دارم که ما به صدر جدول برمی گردیم.

قلعه بدیعی گفت: در مورد استادیوم چون فکر ما برای حفظ بیت المال است نگاه کردیم چنانچه انسان های خودخواهی باشیم و خیلی زود در این ورزشگاه بازی کنیم چمن نابود میشود به همین خاطر نقل کردیم بازی فولاد را هم در استادیوم اختصاصی بازی کنیم تا این چمن یک ماه دیگر فرصت استراحت داشته باشد.

وی تاکید کرد: ما از نظر آماری جزو خوب ترین تیم های لیگ هستیم. خط هجوم خیلی خوبی داریم و مهدی شریفی به مرز آمادگی نزدیک شده است و ادینهو هم شرایط خوبی داشته و حاتمی هم حالت قابل قبولی دارد. نیم فصل باید خوانیم و ایرادهای تیم را از بین بریم. به چندین نفر از بازیکنان هشدار دادم که چنانچه تقویت نشوند در نیم فصل دوم کنار ما نخواهند بود. آقای آجورلو به تنهایی معضلات تیم ما را از بین میبرد و مددهایی که قبلا صورت می گرفت از وقت حضور آقای آجولو قطع شده و او با تلاش های شبانه روزی برای رفع معضلات تلاش می کند. البته برخی از مدیران استانی نظیر دبیری و نجفی و... کنار تیم ما هستند و تراکتور نماد مردمان آذربایجان شده است.

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره مصدومیت جاسم کرار خاطرنشان کرد: جاسم کرار به یقین فردا بازی می کند ولی معلوم نیست که در مخلوط عمده باشد یا در نیمه دوم به میدان برود. کرار قادر هست در لیگ های معتبر جهان بازی کند ولی بدن سازی های ضروری را به انجام نمیرساند و در فشار بازی دچار مصدومیت می شود. قادر میبودیم در بازی سایپا و حذفی از او بهره گیریم ولی به او استراحت دادیم. معتقدم او باید نگرشش را عوض کند تا به آسانی دچار مصدومیت نشود.

وی ادامه داد: ما به چندین بازیکن تیم هشدار دادیم و امیدواریم در 7 هفته آینده این هشدار کارساز شود تا در تیم ما بمانند. با هیچ بازیکنی شوخی ندارم و مربی منظبطی هستم و هیچوقت هم مربی پروازی نبودم و همیشه کنار تیم هستم و باید همه کسانی که با ما فعالیت میکنند همه فکر و ذکرشان روی بازی باشد و تمرکز کافی را داشته باشند. چنانچه دوستان همراه نشوند کسانی را جایگزین آنها می کنیم که بهتر از آنها باشند ولی ما دوست داریم تغییر رویه دهند و در جمع ما بمانند.

- نظرات شما مايه دلگرمى ماست -

گردآوری توسط : بهمن ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بدان سان سوخت چون شمعم که بر من ««« »»» صراحی گريه و بربط فغان کردقلعه نویی: یقین دارم تراکتورسازی باردیگر صدرنشین لیگ برتر می شود


TT / 84 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : بهمن ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تراکتورسازی
برچسب ها : یقین

مطالب مرتبط