قوانین دست و پاگیر بانک ها مهم ترین مشکل تولید در آذربایجان شرقی

قوانین دست و پاگیر بانک ها مهم ترین مشکل تولید در آذربایجان شرقی

نایب رئیس اتاق تبلیغاتی تبریز با اشاره به معضلات بانکی و قوانین و مقررات دست و پاگیر تولید، نقل کرد: ایجاد قوانین رفع موانع تولید پس از 30 سال دوباره کاری‌ است که ما را دهه‌ها به عقب می‌برد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از تبریز، ابوالفتح ابراهیمی پیش از ظهر امروز در مهمانی تجلیل از واحدهای نمونه کیفی بیان داشت: شرکت های انتخاب کرده شرکت هایی هستند که با خون دل عزیزان بنا نهاده شده اند و مدیران این واحدها با تلاش بیش از 20 ساله قادر بودند آنها را به ثمر منتقل بکنند و این یعنی یک عمر که قابل قیاس با هیچ رقمی نخواهد بود.

مدیرعامل شرکت تراکتورسازی تبریز، اذعان داشت: استاندارد اعتمادساز است و تولید کننده معتمد و در جامعه شاید معتمدتر از تولید کننده سراغ نداشته باشیم اما نباید از یاد بریم استاندارد کف قضیه است و راه برای بهبود خیلی باز است.

ابراهیمی در عین حال خاطرنشان کرد: استانداردها از عوامل محرک در رشد صنایع هستند و کشورهای توسعه یافته در رعایت استانداردها پیشگام هستند و با تدوین استانداردهای ویژه آغازگر حرکت های نوین و توسعه بازارها و رونق سرمایه می شوند و البته بنگاه های ناموفق را از رده خارج می کنند.

این فعال اقتصادی ادامه داد: امیدواریم صنایع استانی و میهنی ما مبتکر استانداردهایی که وضع می شود باشند.

وی با اشاره به معضلات بانکی و قوانین و مقررات دست و پاگیر تولید، ابراز داشت: ایجاد قوانین رفع موانع تولید پس از 30 سال دوباره کاری است که ما را دهه ها به عقب می برد و ضروری است قوانین عالیتری تدوین و به وحشت افتیم شود.

ابراهیمی اعلام کرد: دست همه تولیدکنندگان را در این شرایط دشوار تولید می بوسیم و آرزو می کنیم روز جدید کامیابتر باشند.
در مهمانی امروز صنایع قوطی تبریز، آذربام عایق کار، کشت و صنعت تکدانه، داداش برادر-آیدین، مطمئن افروز تبریز، آذرلوله، داداش برادر- شونیز، زمزم آذربایجان، آناتا، شیرپاستوریزه پگاه، نفت پاسارگاد، صنایع کاشی تبریز، آیسان خزر، فریدالکتریک آدلم، سیم و کابل آذر تبریز، ممتاز لبن نگین- سوتچی لر، شکوه شادشانجان- آی سودا، وسایل خانگی دونار، اطمینان آذرگل، آذرنوش شرق، سیلوان، سیم و کابل صائب و آذرآوند نکته تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

**لطفا نظر دهيد**

نگارش: خجسته ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ناگهان پرده برانداخته‌ای يعنی چه ««« »»» مست از خانه برون تاخته‌ای يعنی چهقوانین دست و پاگیر بانک ها مهم ترین مشکل تولید در آذربایجان شرقی


TT / 44 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : خجسته ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بانک
برچسب ها : آذربایجان , شرقی , پاگیر

مطالب مرتبط