قیمت اینترنت دانشگاه ها نصف شد

قیمت اینترنت دانشگاه ها نصف شد

براساس مصوبه هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت این شرکت پهنای باند اینترنت را پنجاه درصد ارزان‌تر به دانشگاه‌ها واگذار می‌کند.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، محمد جواد آذری جهرمی در نشست هم اندیشی مدیران ادارات کل استان های این شرکت با اعلام این مطلب اظهار کرد: هم اکنون ماموریت ها تغییر یافته است و با تشکیل کمیته فنی و بازرگانی با حضور مدیران کل استانی و کارشناسان صاحب نظر موضوعات فنی این حوزه با در نظر گرفتن منافع شرکت در تمامی قراردادها لحاظ خواهد شد.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر این نکته که این شرکت پیشران توسعه صنعت ICTاست، گفت: با توجه به نقش کلیدی شرکت در توسعه زیرساخت های ارتباطی در این حوزه خدمات آن به مشتریان از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است.

وی با اشاره به تغییر و تحولات در ساختار این شرکت ابراز کرد: با ایجاد این تغییر در ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت که ضروری بود، در زنجیره واگذاری خدمات دیتا شاهد افزایش کیفیت خدمات به مشتریان هستیم.

او تصریح کرد: هدف ما این است که نقش ستاد را کاهش و صف را به نقش واقعی خودش برسانیم و در این باره مسیرها مشخص و همه چیز شفاف شده است.

---- با تشکر از انتخاب شما----

تهیه کننده : ساسان ر.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بوی دل کباب من آفاق را گرفت ««« »»» اين آتش درون بکند هم سرايتیقیمت اینترنت دانشگاه ها نصف شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : ساسان ر.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اقتصادی
برچسب ها : اینترنت

مطالب مرتبط