مک لارن آموزشگاه رانندگی برفی در مدار قطب شمال می سازد

مک لارن آموزشگاه رانندگی برفی در مدار قطب شمال می سازد

مک لارن اخیرا به جمع طرفداران رانندگی بر روی یخ افزوده شده است و طبق اخبار قرار است تا آموزشگاهی در قطب شمال برای همین منظور تاسیس کند.

بخش دانش و زندگی تبیان

این روزها رانندگی روی یخ بسیار نکته توجه قرار گرفته است. با گذاشتن یک ماشین پرقدرت در شرایط برف و یخ، شما حین آزمودن رانندگی در شرایط برفی، درس های با ارزشی را نیز از رانندگی در این محیط رویایی یاد خواهید گرفت. کمپانی مک لارن اخیرا به جمع دوستداران این سبک افزوده شده است و قرار است به زودی محیطی را با نام Pur McLaren Arctic Experience برای رانندگی روی یخ با ماشین های خود در فنلاند بوجود آورد.

مک لارن با اعلام این خبر به جمع خودروسازانی چون لامبورگینی با فرهنگستان زمستانی، مرسدس بنز AMG با آموزشگاه رانندگی زمستانی و جگوار-لندرور با آموزشگاه رانندگی یخی اصیل، می پیوندد. از تاریخ پانزدهم ژانویه تا تاریخ سوم فوریه سال ۲۰۱۷، کمپانی مک لارن ماشین کوپه ی 570S خود را به قطب شمال خواهد آورد تا تجربه ای تکرار نشدنی را برای دوستداران این سبک از رانندگی رقم بزند.

محیط اختصاص کشف کرده به این پیست زمستانی چیزی در حدود ۳۶۰ کیلومتر است که در دل مدار قطب شمال امتداد کشف میکند و محیطی را فراهم می آورد که در آن شرکت کنندگان خواهند توانست تا زیر نظر یک تیم حرفه ای از رانندگان، پشت فرمان ماشین های کمپانی مک لارن قرار گیرند. همچنین فعالیت های دیگری چون سورتمه سواری و مسافرت های قطبی با بهره گیری از اسنوموبیل (Snowmobile) به همراه محل اقامتی فوق العاده برای افراد انتخاب شده است.

اقامت در این کلکسیون و بهره گیری از امکانات آن کم هزینه به پایان رسانده نخواهد شد. قیمت پایه برای حضور در این رویداد برای هر نفر ۱۵۰۰۰ دلار خواهد بود. این مبلغ شامل مخارجهای پرواز برای رسیدن به فنلاند نمی شود. توجه کرد این هزینه امکاناتی را چون سه روز اقامت به همراه قول های غذایی، حمل و نقل از فرودگاه و دو روز رانندگی در مسیرهای مخلوطی، شامل می شود.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد***

نگارنده: سيما ف.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منزل سلمی که بادش هر دم از ما صد سلام ««« »»» پرصدای ساربانان بينی و بانگ جرسمک لارن آموزشگاه رانندگی برفی در مدار قطب شمال می سازد


TT / 57 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : سيما ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مدار
برچسب ها : شمال , برفی , لارن

مطالب مرتبط