لغزشات میکاپ و آرایشی زنها که آقایان را فراری می دهد! (2 عکس)

اشتباهات آرایشی خانم ها که مردان را فراری می دهد!

عکس شماره 1 ⇩

چنانچه آرایش زنهای ایراد داشته باشد همجنس های خودشان احتمالا ذکر میکنند که آرایش و یا نمونه مدل لباسشان خوب نیست و ایراد دارد. اما نیاندیشید چون که برخی از آقایان زیاد از مد و مسائل برای بانوان سر در نمیاورند قادر نیستند این ایرادها را نگاه بکنید!

لغزشات آرایشی که زنان نباید به انجام رسانند

در این مطلب به 10 مورد آرایشی اشتباه اشاره میداریم که آقایان از آن بیزار می باشند

۱) نمونه مدل موهای افراطی

زنی که موهایش سرشاراز محصولات حجم‌دهنده و سنجاق‌های جور و واجور برای نگه داشتن آرایش موهایش است وارد اطاق می‌شود. تصورتان این است ک با این موها قادر خواهد بود نظر هر آقاای را در مراسم به سوی خود جلب کند. آیا واقعا توجهی را جلب خود می‌کند؟ بله، ولی بعید می‌دانم هیچ آقاای بخواهد به چنین زنی نزدیک شود مگه این که کنجکاو باشد آنهمه مو به چه صورت آن بالا نگه داشته شده‌ است. اغلب آقا ها موهای بلند، نرم و باز و آزاد را می پسندند نه موهایی آغشته به اسپری‌های نگه‌دارند و ژل.

۲) صورت‌های ماسک زده ‌شده

کرم پودر برای پوشاندن نقص‌های پوست است ولی آن را باید در یک لایه باریک و صاف و در رنگی نزدیک به رنگ پوست خودتان بهره گیرید. استفاده زیاد از کرم‌پودر روی صورتتان طوری به چشم خواهد آمد که ماسک زده‌اید. کرم‌پودر چنانچه به خوبی بهره گرفته شود، هیچ‌کس پس به ایرادهای پوست شما نخواهد برد، یادتان باشد کمتر، همیشه بهتر است.

۳) مژه‌های به هم چسبیده

اثر وقتی که زنی یک دنیا ریمل چشم استفاده می‌کند را می‌دانید: مژه‌هایش به هم می‌چسبند و بنابر این بین مژه‌هایش فاصله می‌افتد. چنین ظاهری به هیچ عنوان گیرا نیست. از ریملی مرغوب بهره گیرید که زود خشکانده شده و انتشار نمی‌شود. بعد از آن از یک برس برای برداشتن اضافه ریمل از روی مژه‌هایتان بهره گیرید.

عکس شماره 2 ⇩
عکس لغزشات آرایشی خانم ها که آقایان را فراری می دهد!

رژ لب ابزاری بسیار مناسب برای خوشگل تر و خوش‌فرم‌تر نمایان کردن لب‌هایتان است‎

۴) برق و زرق آرایشی زیاد

چنانچه در زمینه آرایش تبحر چندانی ندارید، بهتر است از همان سایه‌های مات بهره گیرید. این رنگ‌ها ظاهر خوب تری دارند و چنانچه میکاپ و آرایشتان عیب داشته باشد، چندان به چشم نمی‌آیند.

۵) زردی دندان‌ها و بوی بد دهان

این چیزها برای هیچکس گیرا نیست. چنانچه در این زمینه مشکل دارید، باید منشا معضلتان را یابید که آن هم شاید بهداشت ضعیف است. یا شاید هم ناچار شوید قهوه، چای تلخ یا کافئین کمتری به کار برده یا دخانیات را رها کنید. نخست علت معضلتان را یابید و بعد برای روشن‌تر کردن دندان‌هایتان از خمیردندان سفیدکننده و نخ‌دندان بهره گیرید. اسپری‌های دهان هم برای از بین بردن بوی بد آن بسیار کارساز می باشند.

۶) رسیدگی و مواظبت نکردن از بدن

ناخن‌های مانیکورنشده و بدن اپیلاسیون‌نشده ازجمله اخطار های جدی برای عقب‌کشیدن مردهاست. بهداشت فردی ضعیف را نمی‌توانید زیر هیچ آرایش بی‌نقص و لباس باکلاس و پر بهاای پوشانید.

۷) خیلی خشک یا روغنی بودن پوست

بله، آقا ها متوجه این مسئله می‌شوند. عکس و تصویر پاشنه پایی خشک، صورتی خیلی روغنی یا پوستی خشک و پوست‌پوست‌شده یک هشدار برای عقب کشیدن آنهاست. توقع نداشته باشید بتوانید با لبی پوست اندازی کرده او را به سمت خودتان به سوی خود کشید.

۸) آرایش کردن در مکان‌های عمومی

آقا ها هیچ علاقه‌ای ندارند که در ملا عام از اسرار آرایشی شما باخبر شوند. میکاپ و آرایشتان را همیشه در منزل به انجام رسانید و به هیچ عنوان در مکان‌های عمومی دست به کیف وسایل میکاپ و آرایشتان نبرید.

۹) تیره کردن زیاد لب‌ها

رژ لب ابزاری بسیار مناسب برای خوشگل تر و خوش‌فرم‌تر نمایان کردن لب‌هایتان است. ولی حواستان باشد، چنانچه اشتباه از آن بهره گیرید، همین رژ‌لب می‌تواند دشمنتان شود. وقتی می‌خواهید برای شام خارج بشوید، از رژ و خط لبی نزدیک به رنگ لب‌های خودتان بهره گیرید. رژلب‌های تیره امکان می دارد موقع صحبت کردن یا خوراکی خوردن به دندان‌هایتان بمالد و این برای کسی که روبرویتان نشسته است اصلا عکس و تصویر باحالی نیست. همچنین به یاد داشته باشید که خط‌لب‌های تیره چنانچه با رژلبی روشن‌تر بهره گرفته شوند، سنتان را بالاتر خواهند برد.

۱۰) عطر زدن افراطی

زیاده روی کردن همیشه بد است. یادتان باشد، عطرتان هرچه گران‌تر باشد، هر بار مقدار کمتری باید از آن را باید به خودتان بزنید. عطرتان هر چه ارزان‌تر باشد، باز هم مقدار کمتری باید از آن به خودتان بزنید. پس تلاش کنید فقط روی قسمت‌های ویژه ای از اندامتان مانند گردن، پشت گوش‌ها و مچ دست‌هایتان از آن بزنید.

کارهای خطای زیبایی آرایشی که آقایان نفرت دارند

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد-

تهیه کننده: سارا ب.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نسيم در سر گل بشکند کلاله سنبل ««« »»» چو از ميان چمن بوی آن کلاله برآيدلغزشات میکاپ و آرایشی زنها که آقایان را فراری می دهد! (2 عکس)


TT / 204 --- TP / 28%

گردآوری شده توسط : سارا ب.
تاریخ گردآوری : 2017-01-11
در دسته بندی : آرایشی
برچسب ها : اشتباهات

مطالب مرتبط