با لیدرها صحبت می کنیم که حد و حدود خود را بدانند/ دلیل استعفای وزیر ورزش را نمی دانم

با لیدرها صحبت می کنیم که حد و حدود خود را بدانند/ دلیل استعفای وزیر ورزش را نمی دانم

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درگیری لیدر تیم با مدیراجرایی باشگاه کار اشتباهی بود و با لیدرها صحبت کرده تا حد و حدود خود را بدانند.

نصرالله عبداللهی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: دلیل استعفای ایشان را نمی دانم. کمبود بودجه بوده یا هر چیزی دیگری، واقعاً دلیل استعفای آقای گودرزی را متوجه نشدم. به عقیده من ایشان نسبت به وزاری قبلی بد کار نکرد.

وی در واکنش به انتقاداتی که کارشناسان به عملکرد سه ساله وزیر ورزش داشته و حتی هواداران استقلال هم از رفتن او خوشحال شدند، گفت: هر کسی منتقدی دارد. هواداران استقلال هم نظرات شان را گفتند و من هم نظرم این است که او بد کار نکرد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص درگیری یکی از لیدرهای استقلال با محسن خدایی، مدیراجرایی باشگاه گفت: کار این لیدر اشتباه بود. ما با او صحبت کردیم و پس از معذرت خواهی قضیه فیصله پیدا کرد.

عبداللهی در پاسخ به این پرسش که آیا با یک عذرخواهی همه چیز پایان یافته و قرار نیست برخوردی صورت بگیرد، تصریح کرد: وقتی لیدر اعتراف می کند که اشتباه کرده، چه کار باید بکنیم؟ او را اعدام کنیم؟ البته منشاء این درگیری جریاناتی بود که از قبل وجود داشت. قطعاً در جلسه ای با لیدرها صحبت می کنیم که حد و حدود خود را بدانند. این برای اولین بار است که چنین اتفاقی می افتد و باید موضوع همین جا به اتمام برسد.

-- براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد --

نگارنده : آبگينه ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خشک شد بيخ طرب راه خرابات کجاست ««« »»» تا در آن آب و هوا نشو و نمايی بکنيمبا لیدرها صحبت می کنیم که حد و حدود خود را بدانند/ دلیل استعفای وزیر ورزش را نمی دانم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آبگينه ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : بدانند , حدود , استعفای , دانم , ورزش , لیدرها

مطالب مرتبط