مأمور انتظامی شیروان رشوه یک میلیارد ریالی را رد کرد

مأمور انتظامی شیروان رشوه یک میلیارد ریالی را رد کرد

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از صحت عمل سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شیروان و رد رشوه یک میلیارد ریالی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبجنورد،به نقل از معاونت اجتماعی خراسان شمالی، سردار علیرضا مظاهری اظهار داشت: در پی دستگیری شخصی، متهم به حمل مواد مخدر در بیست و دوم مهرماه امسال، توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شیروان، مقدار 44 گرم کراک از وی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی بابیان اینکه متهم درزمینهٔ قاچاق مواد مخدر سنتی و صنعتی در تهران فعالیت داشته، افزود: پس از تحقیقات اولیه از متهم، پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شیروان ارجاع و وی روانه زندان شد.

سردار مظاهری گفت: پس از دستگیری این قاچاقچی، برادر وی طی تماس های مکرر با سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شیروان، رشوه یک میلیارد ریالی را برای دخالت در پرونده پیشنهاد کرد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: این مأمور وظیفه شناس طی هماهنگی با فرمانده انتظامی شیروان و رده های نظارتی، با تشکیل اکیپی از مأموران به محل تحویل پول دریکی از خیابان های فرعی این شهرستان اعزام شدند.

سردار مظاهری افزود: با حضور سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شیروان در محل قرار، برادر متهم با یک دستگاه خودروی پراید در محل حاضر و یک کیسه زردرنگ پلاستیکی حاوی یک میلیارد ریال معادل 100 میلیون تومان وجه نقد را به عنوان رشوه تحویل داد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم طی عملیات پلیسی، حین پرداخت رشوه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شیروان منتقل و مراتب صورت جلسه شد.

--براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد--

گردآورنده : سامان ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از صبا پرس که ما را همه شب تا دم صبح ««« »»» بوی زلف تو همان مونس جان است که بودمأمور انتظامی شیروان رشوه یک میلیارد ریالی را رد کرد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سامان ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : رشوه , ریالی , شیروان , مأمور

مطالب مرتبط