ماسک فربهی چهره ،کدامین پوست بدن چه ماسکی؟ (3 عکس)

ماسک چاقی صورت ،کدام پوست چه ماسکی؟

اضافه وزن می‌ داری صورت با انواع ماسک خاک رس

درمان دهها روش مختلف برای اضافه وزن می‌ داری صورت و زیبار شدن چهره پس از تغذیه و ورزش قسمتی اختصاص به ماسک مناسب برای اضافه وزن پیدا کردن صورت لاغر داریم. ماسک خاک رس ، ماکس که افراد با پوست های جنس متفاوت ترکیبات متفاوت آن را باید بهره گیرند.

خاک رس باعث تحریک گردش خون، زدودن سموم پوستی و تصفیه کردن بافت های پوست می شود. خاک رس به برطرف کردن لکه های پوستی نیز یاری میرساند. نوع خاک رس باید با نوع پوست شما مطابقت داشته باشد؛ چرا که هر نوع از خاک رسی در بر می داری فواید گوناگونی است که سبب ایجاد واکنش های فرق می داری در پوست می شود.

ماسک اضافه وزن می‌ داری صورت پوست های متداولی

پوست متداولی با ماسک خاک رس قادر هست به صورت عمقی پاک سازی شود. خاک رس سفید به عنوان خاک چینی و خاک رس رز نیز شناخته می شود (خاک چینی صورتی رنگ است و به طور طبیعی در بر می داری اکسید آهن است). خاک رس سفید گزینه بسیار خوبی برای تهیه ماسک مناسب برای پوست های متداولی است. این خاک سرشار از کلسیم، منیزیم، سیلیکا و روی است. خاک رس، کثیفی و روغن زاید را از پوست را به سوی خود میکشد و دستگاه لنفاوی را تحریک می کند.

یکی دیگر از انواع خاک رس که برای پوست های متداولی مفید است، خاک رس فولر است؛ این خاک برای تصفیه آب و زدودن پارچه نیز بهره گرفته میشود. خاک فولر برای برطرف کردن ناخالصی های روی پوست بسیار مفید است.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩
تصویر و عکس ماسک اضافه وزن می‌ داری صورت ،کدام پوست چه ماسکی؟

ماسک خاک رس وماسک برای اضافه وزن می‌ داری صورت

ماسک خاک رس اضافه وزن می‌ داری صورت برای پوست های حساس

کسانی که پوست حساس دارند قادر هستند از ماسک خاک رس قرمز بهره گیرند، خاک رس قرمز ملایم تر است و برای این پوست ها عالیتر است؛ چرا که از سوزش پوست پیش گیری می کند. در مقایسه با انواع خاک رس، خاک رس قرمز در بر می داری مواد معدنی بالا تر بوده و پر از سیلیکا، آهن، پتاسیم، منیزیم و کلسیم است. ماسک خاک رس قرمز با پاکسازی و برطرف کردن سموم و سلول های فوت شده پوست، پوست شما را جدید می کند. این خاک، انتخاب خوبی برای پوست های حساس است.

خاک رس یک ماده بسیار فوق العاده برای خوشگلی پوست است که سرشار از املاح معدنی بسیار مفید می باشد .کسانی که از ماسک خاک رس بهره میگیرند در بر می داری پوستی نرم بوده و منافذ پوست را به طور تخصصی پاکسازی می کند. اصولا کسانی که در بر می داری پوست چرب هستند و مخصوصا پس از بند اندازی و اصلاح صورت دچار جوش می شوند بهره گیری از ماسک خاک رس پیشنهاد داده میشود .خاک رس را می توان بر روی انواع پوست چرب ، حساس و مختلط بهره گرفت. می توان گفت کسانی که دچار التهاب و قرمزی پوست هستند قادر هستند برای درمان از ماسک خاک رس بهره گیرند.

اضافه وزن می‌ داری و خوشگلی صورت با یک نسخه

1- ماسک گل رس یکی از کهنه ترین ماسک های طبیعی است که مردمان سرزمین های مختلف در هند، مصر و چین از آن برای افزایش خوشگلی و جوانسازی پوست شان بهره میگرفتند. در متون طب باستانی کشورمان نیز نسخه های گوناگونی برای گل رس وجود دارد که از آن برای حفظ شادابی و شادمانی پوست و مو بهره میگیرند؛ نسخه هایی که بسیاری از آنها جنبه درمانی نیز دارد.

ماسک گل رس از ترکیب خاک از صافی گذرانده شده و نرم شده و گلاب خالص و طبیعی حاصل میشود. ماسک کردن این ترکیب روی پوست حتی در مواردی که پوست فرد حساس و نازک است موجب تقویت عضلات و نابود شدن افتادگی ها و شل شدگی های پوست و ماهیچه های صورت می شود و به این ترتیب به پرتر به چشم آمدن صورت یاری میرساند.

برای تهیه این ماسک کافی است یک قاشق غذاخوری گل رس نرم شده را با یک قاشق مربا خوری گلاب ترکیب کنید و آن را به صورت خمیر درآورید. برای آن که گل کاملا به صورت خمیری نرم درآید قادر هست ذره ذره میزان گلاب را زیاد کنید تا بتوانید از این ترکیب به عنوان ماسک بهره گیرید. سپس کل صورت را با آن خوب پوشش دهید و اجازه دهید این ماسک به مدت 15 دقیقه روی پوست تان باقی بماند. پس از اتمام کار نیز حتما پوست تان را با آب سرد بشویید و هرگز در طول روز از آب گرم برای شستن پوست صورت بهره نگیرید.

2- باید با فواید اعجاز بخش سیب زمینی بیشتر آشنایی پیدا کنید زیرا سیب زمینی طبخ شده و یا آپ طبخ کن شده در اضافه وزن می‌ داری صورت بسیار تاثیر دارد در حالیکه در اضافه وزن پیدا کردن اندام تاثیرش نسبت به مواد غذایی دیگری که حاوی نشاسته می باشند بسیار کم تر می باشد.

3- همچنین در طول روز حتما مایعات زیادی بیاشامید از جمله آشامیدن زیاد آب و سایر آب میوه که شاید خوب ترین و ارزان ترین راه هم برای لطافت بخشیدن به پوست و اضافه وزن می‌ داری صورت می باشد.

4- 4 قلم خوراکی که نباید از خوردن آن ها غافل شوید شامل:گوجه فرنگی، کلم، کاهو، خیار.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس ماسک اضافه وزن می‌ داری صورت ،کدام پوست چه ماسکی؟

ماسک خاک رس خوب ترین روش اضافه وزن می‌ داری صورت

بنتونیت خاک رس ماده باور نکردنی برای ماسک خوشگلی است که پر از ماده معدنی مفیدی است.پوست را بطور طبیعی سم پاک کنی کرده و ناخالصی ها را از پوست بیرون می کشد. این ماده منافذ عمیق پوست را پاک میکند، پوست را نرم نگه می دارد.با توجه به کیفیت آن، خاک رس روغن زاید پوست را می گیرد. بنابراین، بنتونیت که نوعی خاک رس است ماسک خوشگلی بسیار عالی برای پوست چرب مستعد آکنه است. در این بخش 2 ماسک را تعلیم میدهیم که ویژه صورتهایی است که آکنه دارند:

ماسک خانگی اضافه وزن می‌ داری صورت ماسک خاک رس و بلغور

ماسک خاک رس و چای سبزماسک خاک رس و بلغور گاز بزن دوسر که روغن درخت چای هم افزوده میشود با باکتری های آکنه زا مبارزه میکند. بلغور گاز بزن دوسر هم فواید تسکین دهنده و ضد التهاب پوست دارد شامل ساپونین است که سلولهای فوت شده پوست را از بین می برد.بنتونیت خاک رس و ماسک چای سبز نیز برای درمان آکنه بهره گرفته میشود. شامل چای سبز و ژل آلوئه ورا است. چای سبز حاوی تانن در بر می داری آنتی اکسیدان قوی برای نورانی و جوان سازی پوست استژل آلوئه ورا یک عنصر اثرگذار برای تسکین پوست و کاهش التهاب است. آکنه ، لکه های پوست را برطرف کرده و رنگ پوست را روشن میکند
دستور تهیه کردن ماسک خاک رس و بلغور گاز بزن دوسر

مو اد ضروری:
بنتونیت خاک رس
بلغور گاز بزن دوسر
اب
اسانس درخت چای
یک قاشق غیر فلزی و یا کفگیر
قاشق اندازه گیری غیر فلزی
کاسه ترکیب نمودن غیر فلزی

شیوه پخت ماسک خاک رس برای اضافه وزن می‌ داری صورت

1٫ 1 قاشق بنتونیت خاک رس را در یک کاسه گذارید
2٫ 1 قاشق غذاخوری از بلغور گاز بزن دوسر را افزایید

3٫ چندین قاشق چای خوری آب بریزید.
4٫ 2 تا 4 قطره از اسانس درخت چای را بریزید.5٫ ترکیب نموده و آب بریزید ، تا خمیر صاف و یکدستی شود

شما هم اکنون قادر هستید با این ماسک خانگی از شر آکنه خلاص شوید

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس ماسک اضافه وزن می‌ داری صورت ،کدام پوست چه ماسکی؟

ماسک خاک رس روش طبیعی اضافه وزن می‌ داری صورت

مواد ضروری:بنتونیت خاک رس
چای سبز
ژل آلوئه ورا
یک قاشق غیر فلزی و یا کفگیر
قاشق اندازه گیری غیر فلزی
کاسه ترکیب نمودن غیر فلزی

1٫ 2 قاشق غذاخوری از بنتونیت خاک رس را در یک کاسه گذارید.2٫ چندین قاشق غذاخوری چای سبز جدید دم افزایید.
3٫ ½ قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا افزایید.
4٫ خمیر باید صاف باشد اگه خمیر خیلی سفت بود کمی روغن درخت چای بیفزایید
به چه صورت از ماسک بنتونیت خاک رس بهره گیریم؟صورت خود را بشویید.
ماسک را بر روی گردن و صورت بزنید.
20 دقیقه یا تا وقتی که کامل خشک شود بماند سپس با آب ولرم بشوئید.یکی دوبار در هفته از این ماسک بهره گیرید

راهنمایی

بهره گیری از بنتونیت خاک رس همانطوریکه در تصاویر بالا می بینیدبه علت محتوای آهن بالای آن قهوه ای است.
از ظروف غیر فلزی بهره گیرید چون ظروف فلزی تاثیرش را کاهش می دهد. مثلا لز ظروفی مثل پلاستیک، شیشه، چوب و سرامیک.
بلغور گاز بزن دوسر را در یک ترکیب نمای، یا آسیاب پودر کنید
چای سبز را در یک فنجان آب گرم به مدت 5 دقیقه بماند
یکی دیگر از شیوه تهیه کردن ماسک خاک رس بنتونیت ترکیب نمودن آب کافی با 1 قاشق غذاخوری از بنتونیت خاک رس و کمی گلاب است

اضافه وزن می‌ داری صورت ، خوب ترین و با سرعت ترین روش و ماسک اضافه وزن می‌ داری صورت با انواع خاک رس

*لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد*

گردآوری توسط: آناهيتا د.

سلامت پوست و مو در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوش خبر باشی ای نسيم شمال
««« »»»
که به ما می‌رسد زمان وصال

ماسک فربهی چهره ،کدامین پوست بدن چه ماسکی؟ (3 عکس)

TT / 343 — TP / 24%

نظر دهید