ماموران سرشماری دقت و نظم را سرلوحه کار خود قرار دهند

ماموران سرشماری دقت و نظم را سرلوحه کار خود قرار دهند

فرماندار یزد همزمان با اولین روز از مرحله دوم سرشماری عمومی نفوس و مسکن، نظم و دقت در کار سرشماری را خواستار شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از یزد، مصطفی سالاری عصر امروز در دیدار با کارشناسان و ماموران سرشماری با بیان این که نظم و انضباط در کلیه امور موجب زیاد شدن سطح کیفی کارها و برنامه ها می شود، بیان داشت: آمار و اطلاعات وقتی در بر می داری اهمیت است که با دقت و حساسیت فراوان جمع آوری شده باشد و آمار نادرست و مخدوش هیچ کاربردی نخواهد داشت.

فرماندار یزد با اشاره به پروسه انتخاب ماموران سرشماری شهرستان تصریح کرد: شما ماموران منتخبی از خوب ترین نفرات متقاضی مشارکت در امر سرشماری هستید که کامیاب شده اید از نگاه کن 800 نفر داوطلب به این مرحله برسید.

وی با اشاره به این که 183 نفر در شهرستان یزد به عنوان مامور سرشماری فعالیت خود را آغاز کرده اند، عنوان کرد: ماموران سرشماری مسؤولیتی سنگین بر عهده دارند و باید محرمانگی اطلاعات مردمان را مورد توجه گذاشته و در این امر تمام تلاش خود را مورد استفاده قرار دهند.

مدیر اجرای سرشماری شهرستان یزد با تقدیر از کمیته تبلیغات سرشماری شهرستان یزد خاطرنشان کرد: پیشرفت 40 درصدی سرشماری آنلاین مرهون مشارکت و تلاش مردمان فهیم شهرستان است که اولین گام از برنامه ریزی پنج سال آینده را مهم شماریده با مسؤلان مشارکت داشته اند.

سالاری از مردمان درخواست: در زمان مراجعه ماموران سرشماری به منازل با آنها مشارکت دارند و به سؤالات آنان پاسخ داده و در صورت نام نویسی آنلاین کد آماری خود را اعلام نمایند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، ماموران سرشماری از امروز فعالیت خود را آغاز کرده اند و با مراجعه به درب منازل مردمان، اطلاعات آماری آنها را به تصویب میرسانند.

آمار مشارکت مردمان شهرستان یزد در مرحله اول سرشماری آنلاین به 40 درصد رسید که این میزان در کل استان یزد به حدود 50 درصد رسید و تقریبا نیمی از مردمان استان یزد در سرشماری آنلاین شرکت کردند.

*******************

تهیه شده توسط: بهنوش ن.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زير بارند درختان که تعلق دارند ««« »»» ای خوشا سرو که از بار غم آزاد آمدماموران سرشماری دقت و نظم را سرلوحه کار خود قرار دهند


TT / 66 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : بهنوش ن.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سرشماری
برچسب ها : ماموران

مطالب مرتبط