مانور پدافند غیرعامل در بیجار برگزار می شود

مانور پدافند غیرعامل در بیجار برگزار می شود

فرماندار شهرستان بیجار از برگزاری مانور پدافند غیرعامل و مقابله در شرایط اضطراری در اوایل آبان‌ماه امسال در شهرستان بیجار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیجار، بیژن زندیه عصر امروز در جلسه ستاد بحران که با حضور مسئولان استان و شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با تاکید بر اهمیت پدافند غیرعامل اظهار داشت: نوع تهدیدات دشمنان پیچیده تر شده و دشمن هر بار به طریقی قصد حمله و ضربه زدن را دارد و به همین دلیل برای دفاع از کیان و خاک این کشور، بحث پدافند غیرعامل اهمیت زیادی دارد.

وی گفت: همان طور که بحث تسلیحات و درگیری های نظامی اهمیت دارد و سلاح ها و تجهیزات نظامی را باید هر روز مجهزتر و به روزتر کنیم تا دشمنان جرات نکنند نگاه چپ به کشور کنند بحث پدافند غیرعامل هم اهمیت دوچندانی دارد.

فرماندار شهرستان بیجار با اشاره به تحرکات همیشگی و لحظه به لحظه دشمن برای ضربه زدن به این کشور تصریح کرد: دشمن از هر دری می خواهد به ما ضربه بزند و اگر ما آمادگی کامل نداشته باشیم ضربه های زیادی می خوریم و دچار زیان های فراوانی می شویم و ما باید هرلحظه آماده باشیم و احتمال هر اتفاقی از ناحیه دشمن را پیش بینی کنیم.

وی ضمن تاکید بر حفظ آمادگی کامل در شرایط معمولی گفت: اگر ما کاملا آماده باشیم هیچ وقت دچار مشکل نمی شویم و خسارات کمتری می بینیم و یکی از راه های تست آمادگی و اینکه آمادگی خود را محک بزنیم، انجام مانور و رزمایش جهت شناخت نقاط قوت و ضعفمان است.

فرماندار شهرستان بیجار به انجام مانور پدافند غیرعامل در اوایل آبان ماه امسال اشاره کرد و گفت: این مانور در راستای حفظ آمادگی و نشان دادن میزان آمادگی دستگاه های خدمات رسان و عضو پدافند غیرعامل است و نشان می دهد که تا چه حد آمادگی خود را حفظ کرده اند.

----------------------------------------------------

تهیه شده توسط: بهاره و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در تاب توبه چند توان سوخت همچو عود ««« »»» می ده که عمر در سر سودای خام رفتمانور پدافند غیرعامل در بیجار برگزار می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : بهاره و.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : مانور , برگزار , پدافند , بیجار , غیرعامل

مطالب مرتبط