ماهینی: پاسداری راست راحتم به چه دلیل پاسداری پایان بازی کنم؟

ماهینی: دفاع راست راحتم چرا دفاع آخر بازی کنم؟

دو بازیکن بوشهری پرسپولیس این روزها بر سر داستان رامین رضائیان بیشتر از پیش در تیررس اخبار قرار گرفته اند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از 11 نیوز، نام مهدی طارمی و حسین ماهینی در روزهای اخیر بیش از هر بازیکن دیگری از جمع پرسپولیسی ها بر سر زبان ها افتاد.دلیل اصلی آن هم شرایطی است که رامین رضاییان در پرسپولیس دارد و به دلیل درخشش مدافع راست این تیم نیمکت نشین شده است. مهدی طارمی که نیمکت نشینی رفیق را تاب نیاورده مستقیم و غیرمستقیم از برانکو خواسته رضائیان را به مخلوط اصلی بازگرداند اما رامین برای بازگشت به مخلوط پرسپولیس با یک سد بزرگ روبرواست؛ حسین ماهینی این روزها از آماده ترین بازیکنان پرسپولیس به حساب مییاید و در پستی می درخشد که سال پیش در اختیار رضائیان بود. طارمی برای این مشکل یک راه حل مخصوص پیشنهاد کرده و آن هم انتقال حسین ماهینی به پست دفاع وسط است. توصیه ای که با واکنش جالب ماهینی همشهری مهاجم ملی پوش سرخپوشان روبرو و مدعی شد ترجیح می دهد دفاع راست باشد تا دفاع آخر!


مدافع پرسپولیس فارغ از هیاهوی فوتبال و حواشی اطراف آن به شدت درگیر تهیه و تدارک برای بچه ای است که تا دو ماه دیگر به دنیا مییاید: « باور کن با همسرم آمده ام یافت آباد برای بچه تهیه کرد کنیم و به تنها چیزی که نمییاندیشم حواشی فوتبال است». از حسین در خصوص رامین و مهدی سؤال میکنیم و اینکه آیا دلیل اصرار طارمی برای بازگشت رامین به مخلوط پرسپولیس را آگاهی میدارد:«راستش علتش را آگاهی نمیدارم اما بعید می دانم مساله ویژه ای باشد. ما با هم رفیق هستیم و معضلی نداریم. هر کدام هم به نوبه خودمان تلاش می کنیم خوب ترین کیفیت مان را پیشنهاد کنیم بقیه اش دیگر انتخاب مربی است».


ماهینی اما صادقانه نقل میکنید در پست کنونی اش راحت است: « قطعاً در دفاع راست راحت ترم و علتی هم ندارد پستم را تغییر دهم. حین آنکه ما در ۸ بازی فقط ۲ گل گرفته ایم و این نمایان میکند خط دفاعی عملکرد عالی ای داشته مخصوصاً پاسداران وسط. حالا چه علتی دارد من پستم را تغییر دهم؟ هرچند درنهایت سرمربی تصمیم آخر را می گیرد».


مگر ماهینی و طارمی همشهری نیستید، چگونه است مهدی این قدر هوای رامین را دارد؟! در پاسخ به این سئوال اما مدافع بوشهری پرسپولیس حرف های جالبی به زبان آورد و نقل کرد: «بابا به خدا خبری نیست. چیزهایی که می شنوید را باور نکنید ما همه با هم رفیقیم و از همه اصلیتر این تیم یک مربی بزرگ بالای سر خود دارد که مسلما خوب ترین تصمیم را برای موفقیت پرسپولیس و شاگردانش اتخاذ خواهد کرد». با این تفاسیر به چشم مییاید داستان نیمکت نشینی های رامین ادامه داشته و در این نگاه کن دو بازیکن بوشهری همچنان به دلیل شرایطی که دارند با یکدیگر کنش هایی داشته باشند.


_____________________

گردآوری از : بينا ح.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نگرفت در تو گريه حافظ به هيچ رو ««« »»» حيران آن دلم که کم از سنگ خاره نيستماهینی: پاسداری راست راحتم به چه دلیل پاسداری پایان بازی کنم؟


TT / 80 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : بينا ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : راست
برچسب ها : ماهینی , راحتم

مطالب مرتبط