«ماه و پلنگ» قصه ای در زمان گذشته و حال/ داستان عشق فریدون به کتایون در گذر زمان

«ماه و پلنگ» قصه ای در زمان گذشته و حال/ داستان عشق فریدون به کتایون در گذر زمان

خبرگزاری فارس: «ماه و پلنگ» قصه‌ای در وقت گذشته و حال/ قصه عشق فریدون به کتایون رحلت کن وقت

سریال «ماه و پلنگ» به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب این روزها مراحل پایانی ضبط را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، تصویربرداری سریال «ملکا» به نویسندگی سعید مطلبی، کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از برج فروردین امسال مقابل دوربین رفته است.

نام اولیه این سریال «ماه و پلنگ» بود، اما در این مدت بارها نام آن به «ملکا» تحول کشف کرد و هنوز هم نام قطعی آن معلوم نیست.

این سریال که روزهای پایانی ضبط را به اتمام میرساند، به زودی از شبکه سه سیما انتشار داده خواهد شد، اما هنوز وقت قطعی آن معلوم نیست.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، سریال 30 قسمتی «ماه و پلنگ» یک ملودرام اجتماعی است و مسائل روز جامعه را نمایش میدهد. این سریال چندین شخصیت عمده دارد، امیرمحمد زند در نقش فریدون و ویدا جوان در نقش کتایون دخترعموی او مقابل یکدیگر بازی می کنند و بخشی از قصه رمانتیک این سریال را تشکیل می دهند. «ماه و پلنگ» از آن دسته سریال هایی است که تا نیمه آن در وقت گذشته (5 سال پیش) سیر می کند و پس از قسمت 16 داستانها در وقت حال روایت می شوند.

داریوش ارجمند، جناب شاهرخ استخری، علی سلیمانی، علی خوشحالمان، پوراندخت مهیمن، علی سلیمانی، علیرضا استادی، شهین تسلیمی، امیرمحمد زند، ویدا جوان، بیتا سحرخیز و پرویز سیرتی از هنرپیشگان این سریال هستند.

قصه «ماه و پلنگ» روایت شهری از انسان هایی است که بهشت خوشبختی و سعادت خود را در جهنم دروغ و انتقام و زیاده خواهی از میان میبرند. در این سریال دو قهرمان وجود دارند و هر قسمت از آن با تعلیقی به پایان می رسد.

«اولین شب آرامش»، «بی گناهان»، «داوران» و … از سریال هایی هستند که امینی کارگردانی آنها را به عهده داشته است. زرین کوب نیز «ستایش1و 2»، «مرگ تدریجی یک رویا» و … را در تلویزیون آماده کرده است.

****اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد****

نگارش توسط: فريبرز ق.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر چند که هجران ثمر وصل برآرد
««« »»»
دهقان جهان کاش که اين تخم نکشتی

«ماه و پلنگ» قصه ای در زمان گذشته و حال/ داستان عشق فریدون به کتایون در گذر زمان

TT / 56 — TP / 17%

نظر دهید