مبارزه با استکبار تعطیل بردار نخواهد بود

مبارزه با استکبار تعطیل بردار نخواهد بود

امام جمعه شهرستان شوط نقل کرد: با توجه به دشمنی ایالات متحده و همدستانش با کشورمان اسلامی، مبارزه با استکبار تعطیل‌بردار نخواهد بود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرستان شوط حجت الاسلام محمد هاشمی عصر امروز در نشست هماهنگی برنامه های روز 13 آبان، بیان داشت: ضروری است برنامه های روز 13 آبان غنی تر از هر سال به انجام رسانده شود.

وی با بیان این که در این روز به معنای قرار می داری ارزش های انقلابی تجلی کشف کرده است، تصریح کرد: برنامه های این روز که به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است باید پیام رسان قرار می داری مبارزه با استکبار باشد.

امام جمعه شهرستان شوط دشمنی دشمنان نظام را تعطیل بردار آگاهی نداشت و نقل کرد: دشمنان همواره در تلاش برای ضربه زدن به نظام هستند، از این رو مبارزه با استکبار تعطیل بردار نخواهد بود.

هاشمی با اشاره به این که ایالات متحده و همدستانش هیچگاه نکته اعتماد نبوده و نیستند، ادامه داد: در روز مبارزه با استکبار جهانی شاهد به صدا درآمدن شعارهای مرگ بر ایالات متحده و مرگ بر اسرائیل خواهیم بود.

امام جمعه شهرستان شوط نقل کرد: باید در این روز دانش آموزان به همراه اولیای خود در این مهمانی حضور کشف کنند، و به دشمنان نظام نمایان خواهیم کرد که فریب توطئه آنها را نمی خوریم.

این مسؤول بر سیاست قرار دهی و تدوین برنامه ها برای حضور حداکثری مردمان در این روز تاکید کرد و نقل کرد: باید با حضور خود در این روز مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنیم که وقتی ادعا می کردند انقلاب اسلامی پابرجا نخواهد ماند و امروز با حمایت مردمان از نظام در لاک خود فرو می روند.

امام جمعه شهرستان شوط تصریح کرد: باید نسبت به تشکیل کمیته های ستاد مبارزه با استکبار جهانی در این شهرستان تسریع و برنامه ریزی ضروری را در این خصوص به انجام رسانند.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد***

نگارنده: سپند ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غم غريبی و غربت چو بر نمی‌تابم ««« »»» به شهر خود روم و شهريار خود باشممبارزه با استکبار تعطیل بردار نخواهد بود


TT / 62 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : سپند ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نخواهد
برچسب ها : تعطیل , استکبار

مطالب مرتبط