تست مثبت بمب ها و موشک های ایرانی در رزمایش/تمرین موفق سوخت گیری هوایی برای بمباران مناطق دوردست

تست مثبت بمب ها و موشک های ایرانی در رزمایش/تمرین موفق سوخت گیری هوایی برای بمباران مناطق دوردست

سخنگوی رزمایش فداییان حریم ولایت 6 نقل کرد: در این رزمایش شاهد تست مثبت بمب‌ها، موشک‌ها و تسلیحات کاملا بومی و بهینه‌سازی شده بودیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس، امیر مسعود روزخوش سخنگوی رزمایش فداییان حریم ولایت 6 که عصر امروز کار خود را به پایان رساند در تشریح دستاوردهای این رزمایش بیان داشت: یکی از مواردی که در این عملیات ها با موفقیت همراه بود نتیجه تعلیمهایی بود که طی سال های گذشته در نیروی هوایی ارتش ارائه شده است.

وی اضافه کرد: در این رزمایش توان تعمیر و نگهداری هواپیماها در نهاجا به خوبی خود را نمایان کرد و شاهد تست مثبت بمب ها، موشک ها و تسلیحات کاملا بومی و بهینه سازی شده بودیم.

روزخوش تأکید کرد: در این رزمایش به موضوع پدافند غیرعامل در نبردهای هم تراز و ناهم تراز و مقابله با نقشهای جنگ نوین و تک های شیمیایی نتیجه راضی کننده ای داشت.

سخنگوی رزمایش با اشاره به ارتقای توان عملیاتی نهاجا بیان داشت: یکی دیگر از مواردی که در این رزمایش شاهد آن بودیم سوخت گیری هوایی برای بمباران مناطق دوردست بود که به خوبی صورت گرفت.

--- با تشکر از انتخاب شما ---

تهیه کننده : شهريار ف.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر ناله و فرياد که کردم نشنيدی ««« »»» پيداست نگارا که بلند است جنابتتست مثبت بمب ها و موشک های ایرانی در رزمایش/تمرین موفق سوخت گیری هوایی برای بمباران مناطق دوردست


TT / 15 --- TP / 8%

گردآوری شده توسط : شهريار ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بمباران
برچسب ها : موشک , دوردست , مثبت , مناطق , رزمایش

مطالب مرتبط