مجوز صادرات کنسرو ماهی ایران به روسیه صادر شد

مجوز صادرات کنسرو ماهی ایران به روسیه صادر شد

بر اساس اعلام سازمان دامپزشکی، با پیگیری سازمان دامپزشکی کشور، سرویس فدرال نظارت دامپزشکی و بهداشت گیاهی روسیه مجوز صادرات کنسرو ماهی کشورمان را به روسیه صادر کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، حسن اختیارزاده مدیر کل دفتر سازمان های تخصصی، روابط عمومی و امور نگاه کن الملل سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اخذ مجوز صادرات کنسرو ماهی به کشور روسیه، بیان داشت: با پیگیری های سازمان دامپزشکی کشور، سرویس فدرال نظارت دامپزشکی و بهداشت گیاهی روسیه مجوز صادرات کنسرو ماهی به روسیه را از تاریخ 24 مهرماه سال جاری صادر کرد.
وی اضافه کرد: در طی دو سال اخیر با مذاکرات و جلسات به انجام رسانده شده با طرف روسی ، سازمان دامپزشکی کشور کامیاب به اخذ مجوز صادرات آبزیان و فرآورده های شیلاتی، محصولات لبنی و تخم مرغ نطفه دار به روسیه شده بود.
اختیارزاده تصریح کرد: در حال حاضر مشخصات دو شرکت متقاضی صادرات کنسرو ماهی به کشور روسیه در سایت مجلسی سرویس فدرال نظارت دامپزشکی و بهداشت گیاهی روسیه به تصویب رسانده شده است و صادرات محصول مذکور با رعایت ضوابط و مقررات بهداشتی و اخذ گواهی بهداشتی دامپزشکی امکان پذیر است.

- نظر يادتان نرود -

گردآوری توسط : بامشاد ا.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به زلف گوی که آيين دلبری بگذار ««« »»» به غمزه گوی که قلب ستمگری بشکنمجوز صادرات کنسرو ماهی ایران به روسیه صادر شد


TT / 28 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : بامشاد ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کنسرو
برچسب ها : صادرات , مجوز , روسیه , ایران , ماهی

مطالب مرتبط