محبوب ترین رنگ ها برای اتاق خواب (8 عکس)

پرطرفدار ترین رنگ ها برای اتاق خواب
رنگ ها یکی از اثرگذارترین نکات و جزییات در خوشگلی هر فضایی به حساب مییایند، بخصوص دکوراسیون فضایی مانند اتاق استراحت کن که بی شک یکی از اصلی ترین المان های دیزاین آن انتخاب رنگ مناسب می باشد.

شاید شما هم جزو آن دسته از زوج های جوانی هستید که در تکاپوی چیدمان محیط اتاق استراحت کن خود هستید و می خواهید برای این فضا یکی از رنگ های محبوب و گیرا را برگزید، پس چنانچه چنین است با این مطلب از اینجا همراه باشید تا با هم محبوب ترین رنگ اتاق استراحت کن عروس را چک کنیم، با ما همراه باشید.

رنگ سفید

رنگ سفید یکی از محبوب ترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن جدید عروس ها به حساب مییاید انتخاب این رنگ برای سرویس استراحت کن و محیط زمینه قادر هست فضایی خنثی و نسبتا آرامش بخش را برای شما ایجاد نمایید. این محیط سفید رنگ قادر هست به عنوان یک بستر مناسب برای ترکیب با سایر رنگ ها به حساب آید و به آسانی با رنگ های دیگر آن را مخلوط کنید و ظاهر منحصر به فری به محیط داخلی تان ببخشید.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

رنگ سفید یکی از محبوب ترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن جدید عروس ها به حساب مییاید

رنگ آبی

رنگ آبی از دیرباز به عنوان رنگ آرامش بخش برای دکوراسیون اتاق استراحت کن به حساب مییاید، کافی است میزان تندی این را در محیط اتاق استراحت کن تان تعیین کنید. رنگ آبی کم رنگ به عنوان یکی از خوب ترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن عروس به حساب مییاید. شما قادر هستید بر حسب سلیقه و میزان تندی و یا روشنی این رنگ را برای محیط اتاق استراحت کن خود انتهاب کنید و ظاهر منحصر به فردی به محیط داخلی اتاق استراحت کن خود ببخشید.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس محبوبترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن

رنگ آبی از دیرباز به عنوان رنگ آرامش بخش برای دکوراسیون اتاق استراحت کن به حساب مییاید

رنگ بنفش

رنگ بنفش یا یاسی یکی دیگر از محبوب ترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن به حساب مییاید، ترکیب رنگ سفید با رنگ بنفش قادر هست جلوه ی منحصر به فردی به محیط اتاق استراحت کن شما ببخشد، بهتر است برای فضاهای کوچولوتر از رنگ بنفش کم رنگ بهره گرفته شود تا ظاهر محیط داخلی تان بازتر و بزرگتر نمایان کند.

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس محبوبترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن

ترکیب رنگ سفید با رنگ بنفش قادر هست جلوه ی منحصر به فردی به محیط اتاق استراحت کن شما ببخشد

رنگ صورتی

رنگ های گلبهی یا صورتی یکی از طیف رنگ های محبوب برای اتاق فرزند زنها به حساب مییاید، همواره جزو یکی از رنگ های نکته علاقه ی پرنسس ها به حساب مییاید! پس چنانچه هنوز غرق در جهان شاهزاده و پری ها هستید! این را عالیترین رنگ برای اتاق استراحت کن شما به حساب مییاید و قادر هست به رویاهای شما تحقق بببخشد.

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس محبوبترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن

رنگ های گلبهی یا صورتی یکی از طیف رنگ های محبوب برای اتاق فرزند زنها به حساب مییاید

رنگ شیری

این رنگ قادر هست جایگزین عالی ای برای رنگ سفید در دکوراسیون اتاق استراحت کن شما باشد، چنانچه به رنگ سفید علاقه دارید و دوست دارید گرمای بیشتری در محیط اتاق استراحت کن خود داشته باشید بهتر است این رنگ را جایگزین رنگ رنگ سفید برای اتاق استراحت کن خود برگزید و از دکوراسیون گرم اتاق استراحت کن خود صفا بکنید.

تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس محبوبترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن

رنگ شیری قادر هست جایگزین عالی ای برای رنگ سفید در دکوراسیون اتاق استراحت کن شما باشد

رنگ کرم، قهوه ای

رنگ های کرم و قهوه ای یکی از دیگر از رنگ های محبوب برای اتاق استراحت کن عروس به حساب مییاید، این رنگ ها به خاطر چرکتاب بودن عمدتا در نگاه کن همه محبوب هستند، پس چنانچه از جمله افراد پر مشغله هستید رنگ کرم، قهوه ای یکی از خوب ترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق استراحت کن شما به حساب مییاید.

تصویر و عکس شماره 6 ⇩
تصویر و عکس محبوبترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن

رنگ های کرم و قهوه ای یکی دیگر از رنگ های محبوب برای اتاق استراحت کن عروس به حساب مییاید

رنگ خاکستری

چنانچه انتخاب شما برای محیط اتاق خوابتان رنگ خاکستری و طوسی است بهتر است در کنار آن از رنگ های شاد و نسبتا پر هیجان مانند نارنجی بهره گیرید تا ظاهر اتاق استراحت کن شما گرفته و دل فوت شده نکند و پویایی و شادمانی را در محیط داخلی شما میهمان کند.

تصویر و عکس شماره 7 ⇩
تصویر و عکس محبوبترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن

در کنار رنگ های خاکستری اتاق استراحت کن از رنگ های پر هیجان مانند نارنجی بهره گیرید

رنگ سبز

رنگ سبز طراوت و شادابی را به محیط داخلی شما می آورد کافی است تناژ کم رنگ آن را برای دکوراسیو اتاق استراحت کن خود برگزید؛ چرا که همانند سایر رنگ ها نوع پر رنگ آن محیط اتاق استراحت کن شما را کوچولو تر و بسته تر نمایان میکند پس بهتر است ترکیب رنگ روشن تر این رنگ را برای دکوراسیون محیط اتاق استراحت کن خود استفاده نمایید و از طراوت رنگ های طبیعت در محیط داخلی تان صفا بکنید.

تصویر و عکس شماره 8 ⇩
تصویر و عکس محبوبترین رنگ ها برای اتاق استراحت کن

از رنگ سبز کم رنگ برای دکوراسیو اتاق استراحت کن خود برگزید

----------------------------------------------------

مطلب از : پژمان ص.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پدر تجربه ای دل تويی آخر ز چه روی ««« »»» طمع مهر و وفا زين پسران می‌داریمحبوب ترین رنگ ها برای اتاق خواب (8 عکس)


TT / 310 --- TP / 38%

گردآوری شده توسط : پژمان ص.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : پرطرفدار
برچسب ها :

مطالب مرتبط