محصولات تولیدی کهگیلویه و بویراحمد مطابق با استانداردهای اروپایی است

محصولات تولیدی کهگیلویه و بویراحمد مطابق با استانداردهای اروپایی است

استاندار امسک روسیه با اشاره به بازدید از نمایشگاه برخی دستاوردهای تولیدی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محصولات تولیدی و بسته‌‎بندی کالا در این استان مطابق با استانداردهای اروپایی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ویکتور نظراف عصر امروز در محل اتاق بازرگانی یاسوج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق برنامه ریزی‎های انجام شده از طرف اتاق بازرگانی یاسوج فردا از برخی واحدهای تولیدی و کارخانجات این شهر بازدید می‎کنیم که امیدواریم همکاری دو استان امسک روسیه و کهگیلویه و بویراحمد ایران سبب ارتقای همکاری‎های اقتصادی شود.

استاندار امسک روسیه از انعقاد تفاهم نامه های با استان کهگیلویه و بویرحمد خبر داد و افزود: این تفاهم نامه‎ها فردا شب در ضیافت شام با حضور استاندار این استان امضا و مبادله می شود.

نظراف با اشاره به اینکه امسک روسیه با کهگیلویه و بویراحمد نه تنها شرایط همکاری اقتصادی را دارند ابراز کرد: شرایط برای مبادله دانشجو، بخش های فرهنگی و آموزش و پرورش نیز فراهم است که می توانیم در زمینه موضوعات مختلف مورد بحث همکاری های بالای را ایجاد و توسعه دهیم که سبب ارتقای همکاری های اقتصادی دو کشور روسیه و ایران باشد.

وی عنوان کرد: سفر هیئت تجاری استان امسک روسیه به کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سفر سال قبل هیئت این استان با هدف گسترش همکاری های اقتصادی دو استان و در نهایت دو کشور صورت گرفت که باید برای گسترش این همکاری‎ها اقدامات جدی و پیوسته را دنبال کنیم.

استاندار امسک روسیه خاطرنشان کرد: بازدید هیئت تجاری استان امسک روسیه به این استان سبب آشنایی بیشتر با ظرفیت‎های اقتصادی این منطقه شده و افق روشنی را در ذهن هیئت روسی ایجاد کرده است.

---نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود---

تهیه از : شهرناز ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در ره منزل ليلی که خطرهاست در آن ««« »»» شرط اول قدم آن است که مجنون باشیمحصولات تولیدی کهگیلویه و بویراحمد مطابق با استانداردهای اروپایی است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شهرناز ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : کهگیلویه , بویراحمد , محصولات , مطابق , تولیدی

مطالب مرتبط