دین محمدی: بختیار با حاشیه ها کاری نداشته باشد/ استقلال همچنان در دفاع مشکل دارد

دین محمدی: بختیار با حاشیه ها کاری نداشته باشد/ استقلال همچنان در دفاع مشکل دارد

مربی فصل گذشته استقلال اعتقاد دارد که این تیم همچنان در کارهای تدافعی با مشکل مواجه است.

سیروس دین محمدی درمورد روند رو به رشد استقلال در چند هفته اخیر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: خوشبختانه استقلال نتایج خوبی در این چند هفته گرفت و اعتمادبه نفس بازیکنان بالاتر رفته و آنها می توانند در هفته های آینده شرایط بهتری داشته باشند. با این حال خط دفاعی استقلال باید تمرکز بیشتری داشته باشد و معتقدم این تیم همچنان در دفاع مشکل دارد و گاهی اوقات خیلی راحت به حریفان موقعیت گل می دهد. در بازی آخر هم سیدمهدی رحمتی عملکرد خوبی داشت و چند موقعیت مناسب را از حریف گرفت.

وی در مورد اینکه آیا استقلال می تواند امسال مدعی قهرمانی باشد، عنوان کرد: استقلال و پرسپولیس همیشه در هر جای جدول باشند، قطعا مدعی قهرمانی خواهند بود ضمن اینکه تراکتورسازی را هم جزو مدعیان جدی می دانم. رقابت در بالای جدول فشرده است و چیزی قابل پیش بینی نیست.

دین محمدی درمورد وضعیت بختیار رحمانی و اینکه خیلی ها معتقدند او نتوانست در استقلال خودش را نشان دهد، اظهار داشت: سابقه نشان داده که بختیار بازیکن خوبی است، ولی نباید خودش را درگیر حاشیه ها کند. بهتر است رحمانی کاری با حاشیه ها نداشته باشد و سرش را پایین بیندازد و فوتبالش را بازی کند.

- همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد -

نگارش : سودابه ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رسيد مژده که ايام غم نخواهد ماند ««« »»» چنان نماند چنين نيز هم نخواهد مانددین محمدی: بختیار با حاشیه ها کاری نداشته باشد/ استقلال همچنان در دفاع مشکل دارد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : سودابه ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : بختیار , استقلال , همچنان , حاشیه , محمدی

مطالب مرتبط