محمدی: هدف بیمه رازی قهرمانی در جام باشگاه های جهان و دفاع از حیثیت کشتی ایران است

محمدی: هدف بیمه رازی قهرمانی در جام باشگاه های جهان و دفاع از حیثیت کشتی ایران است

سرمربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی نقل کرد: هدف عمده ما قهرمانی در جام باشگاه‌های دنیا و پاسداری از حیثیت کشتی دنیا است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، غلامرضا محمدی درباره شرایط تیم بیمه رازی برای حضور در مرحله دوم لیگ کشتی آزاد نقل کرد: تلاش می کنیم این مرحله را با موفقیت به اتمام برسانیم هرچند که به نوعی شاید قهرمانی مان قطعی باشد، اما هدف عمده ما قهرمانی در جام باشگاه های دنیا است.

وی ادامه داد: با توجه به اطلاعاتی که از حریفان کسب کرده ایم به هیچ عنوان کار آسانی نخواهیم داشت و این دوره مانند دو دوره گذشته نخواهد بود چرا که حریفان با به خدمت گرفتن قهرمانان دنیا و بازی های المپیک این رقابت ها را مهم شماریده اند و با توجه به این که کشورمان مبدع این مسابقات بوده است باید با شرایط بسیار خوبی گام به این مسابقات بگذاریم.

سرمربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی تصریح کرد: باید تیمی توانا را عازم مسابقات کنیم چون به نوعی پای حیثیت کشتی و ورزش کشورمان در میان است. هماهنگی بسیاری خوبی در تیم وجود دارد و امیدوارم با تداوم حمایت های مدیران بیمه رازی و فدراسیون کشتی این مسیر را تا قهرمانی به خوبی گذرانیم و با مخلوطی توانا عازم مسابقات شویم.

محمدی درباره شرایط تیم کشتی آزاد دانشجویان نیز نقل کرد: آخرین روزهای تمرینات پرفشار را به اتمام رساندیم و یکشنبه عازم کشور ترکیه هستیم و دوشنبه وزن کشی به انجام رسانده میشود. شرایط فرزندها خوب است و تیم جوانی را برگزیده ایم که درآینده قادر هستند مدد زیادی به تیم ملی کشتی کنند؛ تمام نفرات را از انتخابی برگزیده ایم.

وی درباره انتخاب همکارانش در تیم ملی نوجوانان و احتمال حضور صادق گودرزی نقل کرد: چند گزینه مطرح هستند و در حال بررسی همه جوانب برای انتخاب خوب ترین ها هستیم. این رده سنی مقطع حساسی است چرا که این فرزندها امانت خانواده ها در دست ما هستند. در این رده سنی علاوه بر کار فنی می توان از نظر اخلاقی روی نوجوانان تاثیر گذاشت. به همین علت با حساسیت ویژه ای همکارانم را خواهم برگزید.

-- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد --

نگارش : سيما ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو در ميان مراد آوريد دست اميد ««« »»» ز عهد صحبت ما در ميانه ياد آريدمحمدی: هدف بیمه رازی قهرمانی در جام باشگاه های جهان و دفاع از حیثیت کشتی ایران است


TT / 75 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : سيما ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بیمه
برچسب ها : ایران , محمدی , حیثیت

مطالب مرتبط