محمدی: قهرمانی مان در لیگ قطعی شده، اما هدف اصلی قهرمانی در جام باشگاه های جهان است

محمدی: قهرمانی مان در لیگ قطعی شده، اما هدف اصلی قهرمانی در جام باشگاه های جهان است

سرمربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی گفت: هر چند که به نوعی قهرمانی‌مان در لیگ قطعی شده، اما هدف اصلی ما قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، غلامرضا محمدی، درباره شرایط تیم بیمه رازی برای حضور در مرحله دوم لیگ کشتی آزاد گفت: تلاش می کنیم این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذاریم، هرچند که به نوعی قهرمانی مان قطعی باشد اما هدف اصلی ما قهرمانی در جام باشگاه های جهان است.

وی ادامه داد: با توجه به اطلاعاتی که از حریفان کسب کرده ایم به هیچ عنوان کار راحتی نخواهیم داشت و این دوره مانند دو دوره گذشته نخواهد بود، چرا که حریفان با به خدمت گرفتن قهرمانان جهان و المپیک این رقابت ها را جدی گرفتند و با توجه به اینکه ایران مبدع این مسابقات بوده است باید با شرایط بسیار خوبی گام به این مسابقات بگذاریم.

سرمربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی تصریح کرد: باید تیمی قدرتمند را عازم مسابقات کنیم، چون به نوعی پای حیثیت کشتی و ورزش ایران در میان است. هماهنگی بسیاری خوبی در تیم وجود دارد و امیدوارم با تداوم حمایت های مدیران بیمه رازی و فدراسیون کشتی این مسیر را تا قهرمانی به خوبی طی کنیم و با ترکیبی قدرتمند عازم مسابقات شویم.

محمدی درباره شرایط تیم کشتی آزاد دانشجویان نیز گفت: آخرین روزهای تمرینات پرفشار را پشت سر گذاشتیم و یکشنبه عازم ترکیه هستیم و دوشنبه وزن کشی برگزار می شود. شرایط بچه ها خوب است و تیم جوانی را انتخاب کرده ایم که در آینده می توانند کمک زیادی به تیم ملی کشتی کنند. تمام نفرات را از انتخابی انتخاب کرده ایم.

وی درباره انتخاب همکارانش در تیم ملی نوجوانان و احتمال حضور صادق گودرزی گفت: چندین گزینه مطرح هستند و در حال بررسی همه جوانب برای انتخاب بهترین ها هستیم. این مقطع حساسی است چرا که این بچه ها امانت خانواده ها در دست ما هستند. در این رده سنی علاوه بر کار فنی می توان از نظر اخلاقی روی نوجوانان تاثیر گذاشت. به همین دلیل با حساسیت خاصی همکارانم را انتخاب خواهم کرد.

محمدی ترکیب تیم بیمه رازی را به شرح زیر اعلام کرد:

57 کیلوگرم رضا اطری

61 کیلوگرم عباس دباغی

65کیلوگرم میثم نصیری

70 کیلوگرم مصطفی حسین خانی

74 کیلوگرم بهمن تیموری

86 کیلوگرم میثم مصطفی جوکار و مجتبی گولج

97 کیلوگرم جمال میرزایی

125 کیلوگرم سیدرضا موسوی

**************************************

مسئول متن : خداداد ل.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اين همه شعبده خويش که می‌کرد اين جا ««« »»» سامری پيش عصا و يد بيضا می‌کردمحمدی: قهرمانی مان در لیگ قطعی شده، اما هدف اصلی قهرمانی در جام باشگاه های جهان است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : خداداد ل.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : قطعی , محمدی

مطالب مرتبط