محموله کالای قاچاق در جیرفت کشف شد

محموله کالای قاچاق در جیرفت کشف شد

فرمانده انتظامی جیرفت گفت: بر اساس اطلاعات حاصل‌شده توقیف ۲ دستگاه خودرو که با شیوه‌های مختلف اقدام به حمل کالای قاچاق از استان‌های جنوبی به مرکز کشور می‌کردند در دستور کار پلیس قرار گرفت و محموله‌ای در این رابطه در جیرفت توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان کرمان، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت اظهار داشت: بر اساس اطلاعات حاصل شده توقیف 2 دستگاه خودرو که با شیوه های مختلف اقدام به حمل کالای قاچاق از استان های جنوبی به مرکز کشور می کردند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ ماشاالله ملائی با بیان اینکه ماموران انتظامی پس از کنترل محورهای مواصلاتی با هماهنگی قضایی اقدام به بازرسی خودروها در محور اصلی جیرفت-بم کردند، گفت: در بازرسی از خودروها مقادیری کالای برقی قاچاق و 800 کیلوگرم برنج قاچاق کشف شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش این محموله کالای قاچاق کشف شده 150 میلیون ریال برآورد شده است، افزود: در این رابطه دو دستگاه خودرو توقیف و 2 نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سارقان به 16 فقره سرقت در کرمان اعتراف کردند

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: ماموران پلیس با گشت زنی های هدفمند خود در نقاط جرم خیز و حاشیه شهر کرمان، 9 سارق را دستگیر و 16 فقره سرقت را کشف کردند.

سرهنگ عبدالعلی روانبخش با اشاره به اینکه این دستگیری ها در 72 ساعت گذشته اتفاق افتاد، بیان کرد: در این گشت زنی ها 6 متهم تحت تعقیب دستگیر شد که در بازرسی از مخفیگاه مجرمان دستگیر شدند و مقداری اموال مسروقه نیز کشف شد.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی با استقرار در نقاط از پیش تعیین شده 58 دستگاه وسایل نقلیه مزاحم، متخلف و فاقد مدارک که موجبات سلب آسایش شهروندان را فراهم می کردند نیز توقیف کردند، افزود: سارقان و متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان اظهار داشت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت، ارتقاء احساس امنیت شهروندان تلاش می کند از شهروندان می توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت های پلیس 110 گزارش دهند.

دستگیری عاملان خرید احشام با چک پول تقلبی

فرمانده انتظامی شهرستان شهربابک با اشاره به اینکه 2 نفر که اقدام به خرید احشام با استفاده از چک پول تقلبی در سطح شهرستان می کردند دستگیر شدند، گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان پس از اطلاع از اینکه افرادی اقدام به خرید احشام با استفاده از چک پول تقلبی در سطح شهرستان می کنند، دستگیری عامل یا عاملان وقوع جرم را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ علی زمانی افزود: با تلاش ماموران پلیس در این راستا دو نفر را در شهرستان های اطراف شناسایی و پس از حضور آنان در سطح شهرستان شهربابک با استفاده از شگردهای پلیسی دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی خاطر نشان کرد: در بازجویی های انجام شده متهمان به جرم خود در شهرستان شهربابک و یکی از شهرستان های همجوار با استفاده از چک پول های تقلبی به مبلغ 70 میلیون ریال اعتراف کردند.

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد-

نگارنده: مژده ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاشق و رند و نظربازم و می‌گويم فاش ««« »»» تا بدانی که به چندين هنر آراسته‌اممحموله کالای قاچاق در جیرفت کشف شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : مژده ل.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : قاچاق , کالای , محموله

مطالب مرتبط