مخالفت با حضور سرمایه گذاران جدید برای ساخت وساز در شورابیل

مخالفت با حضور سرمایه گذاران جدید برای ساخت وساز در شورابیل

عضو شورای شهر اردبیل حین مخالفت با هرگونه حضور سرمایه‌گذاری تازه برای ساخت و سازهای مقطعی در شورابیل نقل کرد: چرا می‌خواهیم این کلکسیون خوشگل را با احداث برخی بناها و دایر کردن آلونک‌ها برای ایجاد مشاغل کاذب به یک سیمای نامطلوب مبدل کنیم؟

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اردبیل، سالار شاکر امشب در نشست مجلسی شورای شهر اردبیل حین مخالفت با هرگونه حضور سرمایه گذاران تازه برای ساخت و سازهای مقطعی در شورابیل بیان کرد: چنانچه شورابیل را نگین جهانگردی استان آگاهی میداریم چرا می خواهیم همچنان این کلکسیون خوشگل را با احداث برخی بناها و دایر کردن آلونک ها برای ایجاد مشاغل کاذب در این کلکسیون به یک سیمای نامطلوب مبدل کنیم؟

عضو شورای شهر اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود افزود: 10 سال است که در شورابیل برخی کانکس هایی را گذاشتیم که عده ای از منافع آن بهره میگیرند و هر سال این قراردادها را تمدید می کنیم در حالی که با این کارها بدون توجه به نقش جامع توسعه شورابیل سعی می کنیم به شکل جزیره ای عمل کنیم.

وی ادامه داد: شایسته نیست در خوب ترین نقطه شورابیل که جزیره این دریاچه است، بخواهیم با یک سازه سبک آلونکی تازه تهیه کرده و هشت سال اجازه دهیم یک سرمایه قرار ده از قبل چنین فضایی برای خود درآمد کسب کرده و سیمای شورابیل را به هم بریزد.

شاکر با بیان این که شورابیل فاقد نقش جامع است و ضرورت دارد تصویب و تکمیل این نقش در اولویت قرار گیرد، بیان کرد: در این زمینه باید درست برنامه ریزی کنیم.

وی به مکانیزم ناهمگن رفتار شهرداری با زمین های قولنامه ای و توجه کرد حق و حقوق مردمان در قالب تحول کاربری و قبل نگاه کنی صدور پروانه آپارتمانی تصریح کرد: باید با یک مکانیزم و مبلغ معین در این زمینه اقدام کنیم تا عموم مردمان در واگذاری ها و یا دریافت پروانه و ارائه تخفیف ها با تناقضی روبه رو نشوند.

--- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد ---

نگارش از : فرشته ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفته بودی که شوم مست و دو بوست بدهم ««« »»» وعده از حد بشد و ما نه دو ديديم و نه يکمخالفت با حضور سرمایه گذاران جدید برای ساخت وساز در شورابیل


TT / 59 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : فرشته ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : مخالفت
برچسب ها : سرمایه , شورابیل , وساز

مطالب مرتبط