"مدافعان حرم" با یک قوم یزیدی در سوریه و عراق در حال نبرد هستند

"مدافعان حرم" با یک قوم یزیدی در سوریه و عراق در حال نبرد هستند

دبیرکل اسلامی مهندسین گفت: مدافعان حرم با یک قوم یزیدی در سوریه و عراق در حال نبرد هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمدرضا باهنر امشب در جلسه ماهانه انجمن اسلامی مهندسین خراسان در محل بنیاد فرهنگی رجایی اظهار داشت: وضعیت فعلی منطقه به این گونه است که بوی خوبی به مشام می رسد و از ته دل باید برای مدافعان حریم حرم دعا کنیم زیرا با یک قوم یزیدی در حال جنگ هستند و دو کار سنگین و جدی در سوریه و حلب آغاز شده و در عراق در استان موصل هم این وضعیت موجود است.

وی بیان کرد: مسائل سیاسی منطقه پیچیدگی های خاص خود را دارد؛ غائله ای که استکبار جهانی با جنگ نیابتی در منطقه ایجاد کردند شاید ان شاء الله نهایتاً منجر به حذف یکسری عناصر سفاک شود؛ خشونت های ضدشرعی به نام اسلام مرتکب می شوند و شاید یکی از دلایل انعقاد نطفه شوم تروریستی در منطقه و تاسیس این سازمان های جدید بدنام کردن وجهه اسلام بود، اسلامی که با قیام امام راحل خوش درخشید و توانست سنگرهای فعلی نسل معاصر را تصرف کند و تردیدی نداریم که می خواستند این خوش نامی را خنثی کنند.

باهنر بیان کرد: اسلام عزیز با توانمندی و اقتدار و تبیین اصالت خود در تاریخ آینده جهان نقش بسیار مهمی خواهد داشت. نخست وزیر صهیونیستی هم اعلام کرد داعش در حال رفتن است و باید رابطه خود را با النصره درست کنیم.

این خبر در حال تکمیل است...

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد-

نگارنده: آفتاب ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بياور می که نتوان شد ز مکر آسمان ايمن ««« »»» به لعب زهره چنگی و مريخ سلحشورش"مدافعان حرم" با یک قوم یزیدی در سوریه و عراق در حال نبرد هستند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آفتاب ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : مدافعان , عراق , یزیدی

مطالب مرتبط