۵۰۰ مدرسه اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد نیاز دارند

۵۰۰ مدرسه اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد نیاز دارند

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۵۰۰ مدرسه اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد نیاز دارند که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم در این زمینه گامهای اساسی برداشته شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، احمد ناصری عصر امروز در جلسه شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: باید دید روشنی از وقایع حوزه مسئولیت خود داشته باشیم تا بتوانیم مسایل محوله را پیگیری و به نتیجه برسانیم.

وی با اشاره به عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان در 6 ماهه نخست امسال بیان کرد: با انسجام، همدلی و دقت در عمل می توانیم به اهدافی که مشخص کرده ایم نائل شویم که لازمه این امر همکاری و تعامل هر چه بیشتر مسئولان مربوطه است.

ناصری با تاکید بر ارائه گزارش سه ماهه معاونتها برای ارائه در شورای معاونان تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم فعالیت های استان را به خوبی انعکاس دهیم باید گزارش عملکرد مستند، مصور و مستدلی را به دفاتر ستادی وزارت ارسال کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ارتباط مستمر با معاونتها و دفاتر ستادی وزارت را ضروری دانست و گفت: با تبیین وضع آموزشی و پرورشی استان می توانیم سهم متناسبی از اعتبارات اختصاصی به استان ها را دریافت کنیم.

وی با اشاره به ضرورت اجرای برنامه ها و فعالیت های شاخص در استان گفت: هر فعالیتی که تولید هزینه می کند ولی ما را به نتیجه مطلوب می رساند نباید به علت محدود کردن هزینه های مالی متوقف شود بلکه باید با تامین اعتبارات لازم در زمینه اجرای آن اقدام شود.

ناصری با بیان اینکه ما باید از منابع موجود بهینه استفاده کنیم، اظهار کرد: در برنامه پنجم اقتصادی توسعه 8.5 درصد از رشد اقتصادی در کشور سهم بهره وری است که ما نیز باید برای رسیدن به بهره وری از منابع خود به نحو احسن استفاده کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با تاکید بر بازدید از مناطق و نواحی بر اساس شاخصهای ارزیابی تصریح کرد: در بیشتر مواقع نیاز به بازدید فیزیکی نیست و می توان از سامانه های موجود برای جمع آوری اطلاعات که منجر به ارزیابی عملکرد می شود، بهره برد.

وی ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش در استان را در راستای رسیدن به اهداف سازمانی مهم و ضروری دانست و بیان کرد: با ارائه بهتر مستندات می توانیم جایگاه خوبی در ارزیابی استانی و کشوری به خود اختصاص دهیم.

ناصری با اشاره به اینکه مسئولیت پذیری در امور به معنای پاسخگویی در قبال اختیارات است، گفت: اداره کل آموزش و پرورش به عنوان ستاد مدیریتی است و باید علاوه بر ارائه راهکار مناسب به نواحی و مناطق، استقلال عمل را در آنها تقویت کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به استانداردسازی سیتمهای حرارتی مدارس استان گفت: در حال حاضر 500 مدرسه اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد نیاز دارند که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم و تلاش اداره کل نوسازی مدارس استان در این زمینه گام های اساسی برداشته شود.

****اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد****

نگارش توسط: انوشه خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز ديده‌ام شده يک چشمه در کنار روان ««« »»» که آشنا نکند در ميان آن ملاح۵۰۰ مدرسه اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد نیاز دارند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : انوشه خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : مدرسه , گرمایشی

مطالب مرتبط