مدیران ارشد شهرستان یزد در روستاها تشکیل جلسه می دهند

مدیران ارشد شهرستان یزد در روستاها تشکیل جلسه می دهند

فرماندار یزد از حضور مسؤولان ارشد شهرستان به‌صورت هفتگی در روستاهای بخش مرکزی و زارچ گزارش کرد و نقل کرد: معضلات روستاها در این جلسات مطرح و با کار کارشناسی نسبت به رفع آن‌ها اقدام می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از یزد، مصطفی سالاری عصر امروز در نشست تکریم و معارفه بخشدار بخش مرکزی یزد که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرماندار یزد، امام جمعه حومه شرقی یزد، معاونان فرماندار و جمعی از مدیران استان و شهرستان به انجام رسانده شد، بیان داشت: بخش مرکزی یزد به نسبت سایر بخش های استان در بر می داری شرایط ویژه از نظر وسعت و جمعیت است.

وی عنوان کرد: برنامه ریزی و جلو بردن اهداف دولت تدبیر و امید در این بخش نیازمند تلاش و جدیت مضاعف است.

فرماندار یزد با اشاره به این که بخش مرکزی یزد متشکل از تعداد زیادی روستای به هم پیوسته است به طوری که این روستاها مسافتی چندانی با مرکز شهر یزد ندارد، تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده به صورت هفتگی در روستا حضور خواهیم یافت و مسائل و درگیریهایی که از قبل معرفی شده است را بررسی و برای آنها راهکارهای عالی در نظرخواهیم گرفت.

سالاری در بخش دیگری از سخنان خود بخشدار تازه بخش مرکزی را از بدنه وزارت کشور آگاهی داشت و نقل کرد: با جدیت و پشتکاری که در ایشان سراغ داریم به امید خدا اهداف دولت تدبیر و امید بیش از قبل در بخش مرکزی یزد اجرایی خواهد شد.

فرماندار شهرستان یزد با بیان این که بخشدار سابق بخش مرکزی یزد نیز در مدت تصدی خود اقدامات قابل توجهی را مدیریت و برنامه ریزی کرده است، از تلاش ها و زحمات وی تجلیل کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در این مهمانی با اهدای لوح سپاس از خدمات حسین عسکرزاده تجلیل و جواد برزگر به عنوان بخشدار بخش مرکزی یزد شناسانده شد.

بخش مرکزی یزد بیش از نیمی از جمعیت مرکز استان را در خود گنجانده و روستاهای بزرگ و پرجمعیت مرکز استان یزد نیز در این بخش واقع شده اند.

- ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد -

نگارش : سينا ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زبان مور به آصف دراز گشت و رواست ««« »»» که خواجه خاتم جم ياوه کرد و بازنجستمدیران ارشد شهرستان یزد در روستاها تشکیل جلسه می دهند


TT / 57 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : سينا ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تشکیل
برچسب ها : مدیران , روستاها

مطالب مرتبط